Asmalı Bahçe Şehir'in ikinci etabı teslim edildi!

Asmalı Bahçe Şehir'in ikinci etabı teslim edildi! Asmalı Bahçe Şehir'in ikinci etabı teslim edildi!

91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir!de ikinci etap konut teslimleri başladı...


Dekar Gayrimenkul A.Ş. ile Demiröz Grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi olan “Asmalı Bahçe Şehir”de ikinci etap konut teslimleri başladı. 

Asmalı Bahçe Şehir projesi, Bahçeşehir’de 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Projede 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite bulunuyor. Asmalı Bahçe Şehir’de, ikinci etap teslimleri Şubat ayı içerisinde başlarken, tüm projenin ise 2020’de teslim edilecek.

Asmalı Bahçe Şehir'de bulunan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman dairelerinden oluşuyor. Proje 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 metrekare'den 214 metrekareye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin, 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. 

Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor.  

1.800 metrekarelik kapalı sosyal tesisin yer aldığı projede 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alırken, diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu mevcut.

Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi de yerini alıyor.   


http://asmalibahcesehir.com/