Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Recep Atalı, Süleyman Atalı, Mustafa Atalı, Vural Atalı, Ertuğrul Atalı, Meftun Atalı tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Recep Atalı, Süleyman Atalı, Mustafa Atalı, Vural Atalı, Ertuğrul Atalı, Meftun Atalı tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 28 Ocak'ta kuruldu. 


Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler plazalar marketler depolar.....,gibi gayrimenkulleri almak satmak satın almak kiralamak kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Atalı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Nezip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No:557/A. 

pus