11 / 08 / 2022

Ataşehir Metropol İstanbul'da daireler 369 bin TL'den başlıyor!

Ataşehir Metropol İstanbul'da daireler 369 bin TL'den başlıyor!

Ataşehir’de, İstanbul’un Uluslararası Finans Merkezi sınırları içerisinde yer alan ilk karma proje olan Metropol İstanbul, finansın ve modanın yeni merkezi olmaya hazırlanıyor...

Kule için üst yönetimimizin belirlemiş olduğu satış fiyatları, yıllardır projelerimize yatırım yapan müşterilerimizin yatırım-prim ilişkisinin maksimum düzeyde tutulmasına yönelik olarak belirlenmiştir. Metropol Kule'de 369.000TL’den başlayan fiyatlarla, Residence, Home-office ve Ticari ofis seçenekleri mevcuttur. TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile birlikte  Varyap - Gap İnşaat Ortak Girişimi’nin inşa ettiği Metropol İstanbul, 1.500’ün üzerinde bağımsız ünitesi ile Türkiye’nin en büyük karma projelerinden biri olma özelliğine sahip.


100 dönüm arazi üzerinde 750.000 metrekare büyüklüğünde yekpare inşaat alanı üzerinde inşa edilen Metropol İstanbul projesi, üç ayrı gökdelen içinde residence konutlar, ofisler, alışveriş merkezi ve rekreasyon alanlarını birlikte barındırıyor. Türkiye ve İstanbul’u ilk'lerle tanıştıracak ve kente yeni bir siluet kazandıracak olan projede yer alan antensiz 250 metre yüksekliğe ulaşan Metropol Kule ise Avrupa’nın en yüksek binalarından biri.


Projede yer alan 400 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi Metropol Catwalk ile İstanbul, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi yepyeni bir cadde daha kazanıyor. Yaklaşık 186 bin metrekare açık ve kapalı alanı ile Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş ve cazibe merkezlerinden birine de sahip olacak Metropol İstanbul Projesi, 17 salonluk İstanbul’un en büyük sinema kompleksini bünyesinde barındırıyor.


44 metrekareden 285 metrekareye kadar değişen ünite seçenekleri bulunan Metropol İstanbul’da mülk sahiplerine eşsiz sosyal imkanlar da sunuluyor. Rezidans yaşantısının olmazsa olmazı hizmetler ve tesislerin yanında, kent yaşamının vazgeçilmez öğeleri de Metropol İstanbul’un içinde yer alıyor. Karma kullanımın ve kent yaşamının entegrasyonu ile eşsizleşen Metropol İstanbul, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor alanları, yeşil alanlar, konferans ve toplantı birimleri, spa ve fitness merkezleri, yaşam ve çalışma alanları, İstanbul’un ilk ve tek alışveriş sokağı, kentsel meydanlar ve buluşma yerleri, sinema, squash, bowling, cafe ve restoranlar, koşu parkuru, çocuk parkları ile en üst düzey yaşam kalitesi sunuyor.