Ataşehir Nezihtowers'ta 285 bin TL'ye! Hemen teslim!

 Ataşehir Nezihtowers'ta 285 bin TL'ye! Hemen teslim!


Firma: ENS Yapı

Proje: Nezih Towers


ENS Yapı tarafından Ataşehir’de yükselen Nezih Towers projesinde 1+1 dairelerin satışı tamamlandı. Kalan dairelerin satış işlemlerinin sürdüğü projede teslimler hemen gerçekleştiriliyorNezih Towers projesi Ataşehir'de Merkez Bankası arazisine komşu konumda 15 ve 17 katlı 2 blok halinde inşa edildi. 4 bin metrekarelik alan üzerinde  ENS Yapı  imzasıyla hayata geçen projede 1 oda 1 salon tipindeki dairelerin tamamı satıldı. 3 oda 1 salon dairelerden ise bir adet kaldı. Bu daire hakkında satış ofisinde bilgi veriliyor. 


Nezih Towers’ta alanları 70 ile 94 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 285 bin liradan başlangıç gösteriyor. Banka kredisinin kullanılabildiği projede ilk bloktaki daire teslimleri hemen gerçekleşiyor. 


Projenin tamamının Kasım 2012’de gerçekleşeceği  Nezih Towers  projesi Ataşehir Palladium ve Migros'a 1 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM'e 2 dakika mesafede yer alıyor. Projede kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları yer alıyor.0216 499 33 81

http://www.nezihtowers.com/

Gülay ODABAŞI
projeye sor