08 / 02 / 2023

Auidi A3 Sportback de zamlandı! Fiyatı 40 bin TL'ye yakın arttı! İşte 7 Aralık 2022 fiyat listesi

Auidi A3 Sportback de zamlandı! Fiyatı 40 bin TL'ye yakın arttı! İşte 7 Aralık 2022 fiyat listesi

Şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakan Audi A3 Sportback, Aralık'ta kaç lira oldu? Audi A3 Sportback'e kaç TL zam geldi?  İşte 7 Aralık 2022 fiyat listesi...Audi A3 Sportback, Audi Singleframe ızgarası, etkileyici çamurluk kaplamaları, daha geniş bir iz genişliği ve yan tarafta sürekli bir omuz çizgisi gibi özellikleriyle oldukça beğenilen bir model olarak dikkat çekiyor. Şık tasarımıyla gözlere de hitap eden  bu otomobilde karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlama ve yakıt tasarrufu sağlama gibi araç sahibine konfor sağlayacak pek çok özellik de bulunuyor.

Auidi A3 Sportback de zamlandı! Fiyatı 40 bin TL ye yakın arttı! İşte 7 Aralık 2022 fiyat listesi

Bunların yanı sıra A3 Sportback'te atletik bir görünüm, progresif direksiyon ve opsiyonel Audi sürüş modu da bulunuyor. Metalik atol mavi, metalik glacier beyaz, metalik manhattan gri, metalik atol mavi ve metalik tangorot kırmızı gibi farklı renk seçenekleriyle sahiplerini bekleyen A3 Sportback'te ayrıca 4 farklı jant seçeneği de sunuluyor.  A3 Sportback, dış görünümü ve iç tasarımıyla otomobil tutkunlarını kendine çekiyor.

Peki Audi A3 Sportback'in fiyatları kaç TL oldu? Audi A3 Sportback almak isteyenler en az kaç lira ödemek zorunda? İşte 2022 model Audi A3 Sportback Aralık ayı güncel fiyat listesi...
Geri Dön