06 / 12 / 2022

Avrupa Konutları Emlak Fuarı’nın ilgi odağı oldu!

Avrupa Konutları Emlak Fuarı’nın ilgi odağı oldu!

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları

Markalı konut projeleri arasında; sürdürülebilir kalite anlayışıyla, sunduğu ayrıcalıklarla ve müşterisine sağladığı yüksek prim oranlarıyla özel bir yer edinen Avrupa Konutları, Emlak Fuarı’nın ilgi odağı oldu...Artaş Grubu’nun son projelerinden  Avrupa Konutları  TEM 2 ve Eclipse Maslak, Emlak Fuarı 2013’te yerlerini aldı.


5 – 8 Aralık arasında ziyarete açık olan Emlak Fuarı 2013’te Avrupa Konutları standı, sektörden aktörlerin, yabancı yatırımcıların ve konut alıcılarının ilgi odağı oldu.


Avrupa Konutları TEM 2 ve Eclipse Maslak projelerinin satışı fuardaki Avrupa Konutları standında devam ediyor.


Artaş Grubu ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Sektörün en hareketli olduğu bu dönemde inşaat sektörünün aktörlerini bir araya getiren Emlak Fuarı’nın büyük önem taşıdığını düşünüyorum. Sektörden bir çok proje bu fuarda yer alıyor. Konut alıcılarının projeleri bir arada inceleme imkanı yakaladığı bu fuarında sektör ve tüketici açısından önemine inanıyorum. Aynı zamanda sektörün nabzını da tutacak bir buluşma olduğu kanaatindeyim. Bu yıl körfez ülkelerinden yatırımcıların da fuara ilgisi var. Artaş Grubu olarak biz de Avrupa Konutları TEM 2, Eclipse Maslak, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla inşasına devam ettiğimiz Vadistanbul ve Mesa, Kantur ortaklığıyla hayata geçirdiğimiz Tema İstanbul projelerimizde fuarda yerimizi aldık.” dedi.AVRUPA KONUTLARI TEM 2’NİN SON DAİRELERİ SATIŞTA


Yoğun ilgiyle satışa sunulan Avrupa Konutları TEM 2’nin son dairelerinin satışı devam ediyor.


Emlak Fuarı 2013’te yer alan Avrupa Konutları standında da satışların sürdürüldüğü projenin 1+1’lerinin tamamı sahiplerini buldu.


Projenin son 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerinin satışta olduğu Avrupa Konutları TEM 2’de 2+1’ler 523 bin TL’den, 3+1’ler 577 bin TL’den, 4+1’ler 777 bin TL’den başlıyor. Projede, 120 aya kadar % 0,85 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.


ECLIPSE MASLAK’TA SON YAKLAŞILIYOR


Artaş Grubu’nun Maslak’ta inşasına devam ettiği Eclipse Maslak projesinde kaba inşaat tamamlanırken, lüks donatılara sahip daireler 330 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.


550 konutun yer aldığı iki kule ve ofislerin bulunduğu yatay bloklardan oluşan Eclipse Maslak, bölgede oluşturduğu konsept ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.


60 aya %0,83, 120 aya ise %0,85 faiz oranlarıyla satışların devam ettiği projede, inşa çalışmaları da hızla ilerliyor.


Alternatif ödeme planlarına ek olarak, KDV artırımından da etkilenmeden satışların devam ettiği Eclipse Maslak’ta konutlar %1 KDV’ye tabi tutuluyor.
projeye sor

Geri Dön