Avrupa Konutları Kale'de konutların yüzde 77'si satıldı!

Avrupa Konutları Kale'de konutların yüzde 77'si satıldı! Avrupa Konutları Kale'de konutların yüzde 77'si satıldı!

ARTAŞ İnşaat'ın Topkapı'da yapımına devam ettiği Avrupa Konutları Kale projesinin örnek daireleri görücüye çıktı. Projede 2+1 ve 3 + 1 örnek daire tipleri ziyarete açılırken dairelerin yüzde 77'si de sahiplerini buldu.


ARTAŞ İnşaat'ın Topkapı'da yapımına devam ettiği Avrupa Konutları Kale projesinin örnek daireleri görücüye çıktı. 599 konutun yer aldığı projede 2+1 ve 3 + 1 örnek daire tipleri ziyarete açılırken dairelerin yüzde 77'si de sahiplerini buldu. Kale Endüstri Holding'in Topkapı'daki arsası üzerinde yükselen yapı için 650 milyon liralık yatırım yapıldı. 37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale'de, konut bloklarına 88 bin 700 metrekare, ticari alanlara ise 21 bin 500 metrekare ayrıldı. E5 Karayolu üzerinde yer alan proje, 2016 yılının temmuz ayında teslim edilecek. 


www.avrupakonutlarikale.com


Yeni Yüzyıl


Haber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


ARTAŞ İnşaat'ın Topkapı'da inşasına devam ettiği Avrupa Konutları Kale projesinin örnek daireleri görücüye çıktı. 599 konutun yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 örnek daire tipleri ziyarete açılırken konutların yüzde 77'si de sahiplerini buldu. 1+1 tip dairelerin satışı tamamlandığı projede 2+1' den 4+1 'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Büyüklükleri 102 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatı 870 bin liradan başlıyor. 30 mağaza ve 52 ofisinde bulunduğu proje Temmuz 2016'da bitecek. 


Sözcü


Haber Sözcü Emlak'ta şöyle yer aldı;

Artaş İnşaat'ın Topkapı'da inşasına devam ettiği Avrupa Konutları Kale projesinin örnek daireleri görücüye çıktı. 599 konutun yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 örnek daire tipleri ziyarete açılırken dairelerin yüzde 77'si de sahiplerini buldu. Projede 1+1 tip dairelerin satışı tamamlanırken, 2+1' den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Her ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde geliştirilen dairelerin fiyatlan ise 870 bin liradan başlıyor. Lüks detaylarla donatılan ve konforlu yaşam alanlan için tasarlanan projede daire büyüklükleri ise 102 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. Kale Endüstri Holding'in Topkapı'daki en değerli arsası üzerinde, Artaş İnşaat imzasıyla yükselen proje 650 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor.


37 DÖNÜM ÜZERİNDE YÜKSELİYOR 

Proje konumu itibariyle yatınmalann da ilgisini çeken Avrupa Konutlan Kale, İstanbul'un merkezi bölgelerinden Topkapı'da, deniz manzarasına hakim bir noktada bulunuyor. Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, Metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.  "Her Şeyin Başladığı Nokta" sloganıyla lanse edilen proje, 599 daire, 30 mağaza ve 52 ofis üe inşa edildiği bölgenin merkezini oluşturacak. 37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutlan Kale'de, konut bloklarına 88 bin 700 metrekare, ticari alanlara ise 21 bin 500 metrekare ayrıldı. E-5 Karayolu üzerinde yer alan proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve peyzaj alanlarıyla Topkapı'nın yemlenen çehresinde örnek teşkü edecek. 2016'nın Temmuz ayında teslim edileceği belirtilen projeu de şimdiden teslimlerin en az 3 ay öne çekilebileceği belirtildi. 


Sözcü Emlak