Avrupa Konutları TEM'de yeni kampanya!

Avrupa Konutları TEM'de <font color=red>yeni kampanya!</font> Avrupa Konutları TEM'de yeni kampanya!

TOKİ tarafından A sınıfı hedef kitle alınarak yapılan Avrupa Konutları TEM'de fiyatlar 165 bin YTL ile 429 bin YTL arasında değişiyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Artaş-Öztaş-Doğu Ortak girişimi tarafından yapılan proje, 40 bin metrekare alan üzerine 36 blokta toplam 3 bin 87 konuttan oluşuyor. Büyüklükleri 64 metrekare ile 165 metrekare arasında, 1+1 ile 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Avrupa Konutları TEM'de daire fiyatları 165 bin YTL'den başlıyor, 429 YTL'ye kadar çıkıyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenler için ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Garanti Bankası ile yapılan anlaşma çerçevesinde yüzde 50 peşinat verenler, ödemeleri bir yıl öteleyerek kalan bölümü faizsiz tek defada daire içinde oturmaya başladıktan sonra ödeyebiliyor. Faiz oranı 9 aya kadar yüzde sıfır 12 aya 0.29'da sabitlenerek, 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Ayrıca TOKİ'nin bankalarla yaptığı anlaşma gereği ev sahibi olmak isteyenlerden expertiz, dosya masrafı talep edilmiyor.

Birinci etap satışlarına geçen sene Ekim ayında başlanan projenin şimdiye kadar yüzde 50'si satıldı. Projede daire teslimlerinin 2009 Kasım'da yapılması planlanıyor. 36 bloktan oluşan Avrupa Konutları bünyesinde en son aşamasında inşa edilecek olan 25 katlı bir rezidans projesi de bulunuyor.

0 212 444 0 380


www.avrupakonutlari.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...