Avrupa Konutları'ndan Atakent 4 ile konut kampanyasına destek!

Avrupa Konutları'ndan Atakent 4 ile konut kampanyasına destek! Avrupa Konutları'ndan Atakent 4 ile konut kampanyasına destek!

Devlet desteğiyle başlatılan, ardından da GYODER tarafından desteklenen dev konut kampanyasını Artaş İnşaat da Avrupa Konutları Atakent 4 projesine uyarladı. Projede 444 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 60 aya yüzde 0,42, 120 aya ise yüzde 0,70 vade oranlarıyla daire sahibi olmak mümkün.
Devlet desteğiyle başlatılan, ardından da GYODER tarafından desteklenen dev konut kampanyasını Artaş İnşaat da Avrupa Konutları Atakent 4 projesine uyarladı. Avrupa Konutları Başakşehir’den sonra Avrupa Konutları Atakent 4’te de başlatılan kampanya dahilinde, projenin son konut bloğunda 60 aya %0,42, 120 aya ise %0,70 vade oranıyla anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredilendirme fırsatı sunuluyor.

 

Artaş İnşaat, yaşanan darbe girişiminin ardından ülke ekonomisine güvenerek, konut alıcısına fayda sağlamak amacıyla Atakent 4 projesinin son konut bloğunda son derece cazip bir kampanya başlattı.

 

Projede 444 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 60 aya %0,42, 120 aya ise %0,70 vade oranlarıyla daire sahibi olmak mümkün. Kampanya dahilinde daire değerinin %20’si peşin olarak alınırken, %10’luk kısmı 15 Ağustos 2017’de ödeniyor ve %70’lik bölümüne de kredi kullanılabiliyor.

 

SON KONUT BLOĞU SATIŞA ÇIKTI

 

Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası olarak konumlanan Artaş İnşaat, Atakent’teki dördüncü projesinin son konut bloğunu da bu kampanyayla satışa sundu. Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgi gören projede daireler hızla sahiplerini buluyor.

 

Atakent’te inşa ettiği 4 bin 768 konutla bölgeye büyük değer katan ve yatırımcısına yüksek karlılık sağlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4’ü bölgenin merkezinde, 23 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediyor.

 

AVRUPA KONUTLARI MARKASININ TÜM AYRICALIKLARINI SUNUYOR

 

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerde “Tatil Köyü Konforunda Konut” konseptini benimseyen Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4 projesini de aynı yaklaşımla geliştirdi.

 

1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin sunulduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.

 

Kapalı yüzme havuzları, fitness ve spa merkezi, sauna, hamam, çok amaçlı spor alanları, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru, süs havuzları ile parklar yer alan projenin ticari ünitelerinde ise site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği dükkanlar yer alacak.

 

485 konuttan oluşan Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, 220 milyon TL’lik bir yatırıma imzasını atıyor.


Estetik mimarisiyle de bölgenin çehresine değer kazandıran Avrupa Konutları Atakent 4’ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunuyor.

 

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise 2017’nin Aralık ayında yapılacak.Haber Takvim Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İstanbul Atakent'te 4 bin 768 konut inşa eden Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4'te yüzde 0.70 faiz oranıyla kampanya başlattı. Konut fiyatlarının 444 bin TL'den başladığı projede, 120 ay vade uygulanıyor.


DEVLET desteğiyle başlatılan, ardından GYODER tarafından desteklenen dev konut kampanyasını Artaş İnşaat da Avrupa Konutları Atakent 4 projesine uyarladı. Avrupa Konutları Başakşehir'den sonra Avrupa Konutları Atakent 4'te de başlatılan kampanya dahilinde 60 aya yüzde 0.42, 120 aya ise yüzde 0.70 faiz oranıyla kredilendirme fırsatı sunuluyor. Konut fiyatlarının 444 bin TL'den başladığı projede; daire değerinin yüzde 20'si peşin olarak alınırken, yüzde 10'luk kısnu 15 Ağustos 2017'de ödeniyor ve yüzde 70'lik bölümüne kredi kullanılıyor. 


220 MİLYONLUK YATIRIM 

Atakent'te toplam 4 bin 768 konut inşa eden Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4'ü 23 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde 485 konut olarak yapıyor. 1 + l'den 4+ l'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin sunulduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor. Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14'üncü projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, proje için 220 milyon TL'lik yatının yapacak. Projenin mimarisinde SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit'in imzası bulunuyor. Teslimler ise 2017'nin Aralık ayında yapılacak. 


Takvim