Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu! Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kartal’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yılmaz tarafından kuruldu. Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kartal’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yılmaz tarafından kuruldu. 

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. konusu:
1-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat taahhüt ve hafriyat işlerini yapmak,konusunda bulunan her nevi inşaat veyapı malzemelerini, demir,kum,çimento, kireç,çakıl,kereste,tuğla,kiremit,fayans,granit,ve boya gibi malzemeler ile inşaatlarda kullanılan her türlü sıhhi tesisat,elektrik tesisatı,izolasyon malzemesi,metal,plastik(pvc), alüminyum,cam ve bilumum ahşap ve çelik kapılar ve benzeri ürünleri ile her türlü nalburiye malzemeleri imal etmek,ithalatını,ihracatını,alım ve satımını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. adres: Yukarı Mah.Belediye Cad. Yeğenoğlu İşhanı No:2/14 Kartal