Azra Proje İnşaat nerede

Azra Proje İnşaat nerede

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kartal’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yılmaz tarafından kuruldu. 

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kartal’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yılmaz tarafından kuruldu. 

Marka Proje İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marka Proje İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Ayhan Koçyiğit tarafından kuruldu. 

Zeka Proje İnşaat Metal Hafriyat Lojistik Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zeka Proje İnşaat Metal Hafriyat Lojistik Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Zeki Kaya tarafından kuruldu.

Demay Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demay Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Coşkun Demir tarafından kuruldu. 

Payitaht Gayrimenkul Proje İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Payitaht Gayrimenkul Proje İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Funda Kübra Arslan ve Cemil Gökhan Karacan ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Drn Proje İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Kimya Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Drn Proje İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Kimya Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Emrah Kablan tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

KMK Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

KMK Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mahamut Ciğer, M. Muhittin Ciğer ve Sıddık Ciğer ortaklığında kuruldu.

DFN Plan Proje İnşaat Ulaşım Danışmanlık Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

DFN Plan Proje İnşaat Ulaşım Danışmanlık Ticaret Sanayi Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Akyürek tarafından kuruldu. 

Durmuşoğlu Proje İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Durmuşoğlu Proje İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yusuf Durmuşoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 60 bin TL sermaye ile bugün  Mehmet Murat Ketenci tarafından kuruldu. 

D M Proje İnşaat Hırdavat Makina Elektrik Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

D M Proje İnşaat Hırdavat Makina Elektrik Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Murat Akyol tarafından 800 bin TL sermaye ile 27 Eylül 2017 tarihinde kuruldu.

Alg Mühendislik Mekanik Tesisat Havalandırma Enerji Proje İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Ltd.Şti.. kuruldu!

Alg Mühendislik Mekanik Tesisat Havalandırma Enerji Proje İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Ltd.Şti. Muhammed Akbulut tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Güventaş Mühendislik Elektrik Proje İnşaat Taahhüt Ve İş Güvenliği Malzemeleri Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Güventaş Mühendislik Elektrik Proje İnşaat Taahhüt Ve İş Güvenliği Malzemeleri Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. Ali Adnan Hüyük tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Azra Proje İnşaat nerede

Azra Proje İnşaat nerede Azra Proje İnşaat nerede

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kartal’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yılmaz tarafından kuruldu. 

Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. konusu:
1-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat taahhüt ve hafriyat işlerini yapmak,konusunda bulunan her nevi inşaat veyapı malzemelerini, demir,kum,çimento, kireç,çakıl,kereste,tuğla,kiremit,fayans,granit,ve boya gibi malzemeler ile inşaatlarda kullanılan her türlü sıhhi tesisat,elektrik tesisatı,izolasyon malzemesi,metal,plastik(pvc), alüminyum,cam ve bilumum ahşap ve çelik kapılar ve benzeri ürünleri ile her türlü nalburiye malzemeleri imal etmek,ithalatını,ihracatını,alım ve satımını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Azra Proje İnşaat Elektrik Elektronik Orman Ürünleri Nakliye Ve Hafriyat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. adres: Yukarı Mah.Belediye Cad. Yeğenoğlu İşhanı No:2/14 Kartal