Babacan Premium Dubai Cityscape Global fuarında tanıtılacak!

Babacan Premium Dubai Cityscape Global fuarında tanıtılacak!Babacan Yapı, Esenyurt ilçesinde 1400 konutluk dev bir projeye için ön talep toplamaya başladı. Babacan Premium Projesi ilk olarak Dubai'de Cityscape Global fuarında tanıtılacak.


Babacan Premium projesi 6 blok ve 2 etaptan oluşan projede rezidans, otel ,konut turunde 1400 konut yer alacak. Projede ayrıca kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 115 ticari ünite de yer alacak.


Esenyurt’ta, 28 bin 500 metrekarelik alan üzerinde 6 bloktan oluşacak Babacan Yapı'nın yeni projesi “Babacan Premium” ile yatırımcılara kaliteli bir yaşamın anahtarını sunacak. İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Esenyurt bölgesinde hayata geçirilecek projede ön talepler toplanmaya başlandı.


Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar genis seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede yer alırken, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı eylül ayında teslimi planlanıyor.Kim Ne Dedi?


Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “Sadece konut değil, yeni yaşamlar üretiyoruz’ diyerek çıktığımız yolda 40’tan fazla proje yaptık. Babacan Premium ile Beylikdüzü bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız fabrika arazisinde kentsel dönüşüm kapsamında Babacan Premium projemizi gerçekleştiriyoruz.”


Projede ön satışlara özel kampanya uyguladıklarını ifade eden Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacan, “Bölgedeki diğer yaptığımız 5 projede de başlangıç ile bitişi arasında minimum %95 para kazandırdı. Şu anki yeni başlayacağımız projemiz lokasyon açısından çok avantajlı olan ve kaliteli hizmetin sunulacağı bir proje. Doğru bir yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcıları projenin ilk başından yatırım yapıp çok daha kazançlı çıkacağının inancındayım” dedi.


İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.


Yeni Akit