Sea Pearl Ataköy, RECEXPO Fuarı’nda tanıtılacak!

Sea Pearl Ataköy, RECEXPO Fuarı’nda tanıtılacak! Sea Pearl Ataköy, RECEXPO Fuarı’nda tanıtılacak!

Kuzu Grup’un Ataköy’de denize sıfır bir konumda inşa ettiği SeaPearl Ataköy projesi, 17-19 Aralık’ta Bakü Expo Center’da gerçekleşecek RECEXPO Fuarı’nda tanıtılacak.SeaPearl Ataköy bu kez Bakü’de görücüye çıkıyorForbes Türkiye’nin “İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Konut Projesi”  araştırmasında 1’inci seçilen SeaPearl Ataköy, Fransa ve Dubai lansmanlarından sonra şimdi de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de görücüye çıkıyor. 


Azerbaycan'da yerel ve uluslararası sektörel katılımın bir arada bulunacağı ilk organizasyon olarak bilinen RECEXPO Fuarı’yla ilgili konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu,  “Azerbaycan, ülkemizden konut alan beş ülke arasında yer almaktadır. Başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerimiz Azeri alıcılar için önemli bir yatırım lokasyonudur. Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcılarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacak olmaktan son derece mutluyuz. Dubai ve Fransa’dan sonra bu fuardan da olumlu sonuçlarla döneceğimize inanıyorum” dedi. 
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer  aldı...


Kuzu Grup'un SeaPearl Ataköy projesi, Fransa ve Dubai'den sonra şimdi de Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de görücüye çıkıyor. Proje, Bakü Expo Center'da gerçekleşecek RECEXPO Fuarı'nda tanıtılacak. Fuarla ilgili konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Azerbaycan, ülkemizden konut alan beş ülke arasında yer alıyor. Başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerimiz Azeri alıcılar için önemli bir yatırım lokasyonu. Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcüarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacağız" dedi. Ataköy sahüindeki Seapearl, 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değerine sahip. Projede metrekare fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor. Posta