Babacan Premium fiyatları ne kadar?

Babacan Premium fiyatları ne kadar?


Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Premium


2018 yılında teslim edilecek olan Babacan Premium projesi 1.009 konut ve 56 adet ticari üniteden meydana geliyor. Peki Babacan Premium fiyatları ne kadar?


Babacan Premium'da ''Evini şimdi al, ödemelere 12 ay sonra başla'' kampanyası uygulanıyor. Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan Babacan Premium projesi konum ve lokasyon olarak, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yükseliyor.
 

Babacan Premium projesi Babacan Holding imzası taşıyor. 28 bin 620 metrekare arsa alanına sahip Babacan Premium projesinde teslimler Haziran 2018 tarihinde başlıyor.

Residence, tower, terrace ve home officeden meydana gelen Babacan Premium projesi, toplam 1.009 konut ve 56 adet ticari üniteden oluşuyor. Projedeki 56 adet ticari ünite için avantajlı seçenekler sunuluyor. 
 
Babacan Premium dükkanları fiyat!

Babacan Premium Çarşı içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünite 990 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ticari ünitelerde 40 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor.
 
Babacan Premium fiyatları ne kadar?

Babacan Premium projesinde daire fiyatları 269 bin TL'den başlıyor. Projedeki ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek. Yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş oluyor. 
 
Beylikdüzü Babacan Premium lokasyon

Babacan Premium fiyatları ne kadar?

Babacan Premium iletişim!
Tel: 444 2 420  
http://www.babacanpremium.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor