Badur Boğaziçi Evleri’nde 1 milyon 200 bin dolar! Hemen teslim!

Badur Boğaziçi Evleri’nde 1 milyon 200 bin dolar! Hemen teslim!


Etiler’de Nispetiye Caddesi’nde inşa edilen Badur Boğaziçi Evleri projesinde fiyatlar 1 milyon 200 bin dolardan başlıyor…


Polat İnşaat tarafından hayata geçirilen Badur Boğaziçi Evleri Sitesi'nde, inşaatın tamamlanması ile birlikte 2008 yılı Ocak ayından itibaren yaşam başladı.

İstanbul'un merkezi bir bölgesi olan Etiler Nispetiye Caddesi’nde bulunan Badur Boğaziçi Evleri projesi 10 bin metrekare inşaat alanı üzerinde kurulu. Proje bahçe katları ve dubleks çatı katları olmak üzere her biri beşer katlı toplam 12 bloktan oluşuyor.

Toplam 27 adet konutun bulunduğu Badur Boğaziçi Evleri projesinde satışı süren son 5 daire kaldı. 4+1 ara katlar 187 metrekare olarak tasarlandı ve 1 milyon 200 bin dolara satılıyor. 5+1 dubleksler ise 284 metrekare olarak tasarlandı. Fiyatları 1 milyon 700 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 500 bin dolara kadar yükseliyor. Hemen teslim edilen konutların ödemesi firmaya peşin olarak yapılıyor.

Badur Boğaziçi Evleri’nde toplam 6 adet yüzme havuzu, iki bölümden oluşan kapalı otopark, geniş ve bakımlı yeşil alanlar bulunuyor. Sitenin yönetim ve işletimi, 3 kişiden oluşan yönetim kurulu ve profesyonel işletim şirketince yerine getiriliyor.

badurbogazicievleri.com

0212 263 72 06Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.