04 / 07 / 2022

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlere onay verdi!

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlere onay verdi!

ABD'nin en büyük bankalarından Bank of America, Bitcoin vadeli işlemleri için onay verdiğini açıkladı.ABD'nin en büyük bankalarından Bank of America, Bitcoin vadeli işlemleri için onay verdiğini resmen açıkladı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, vadeli piyasada marjların yüksek olmasının da etkisiyle Bank of America, bazı müşterilerinin Bitcoin vadeli işlemlerini onayladı.

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlere onay verdi!

Bank of America'nın onay konusunda tutucu bir yaklaşım göstermesi de oldukça dikkat çekti. Verilen onaydan sonra yalnızca 1 veya 2 müşterinin işlemlerinin yapıldığı belirtiliyor.

 

Bitcoin'deki düşüşün sebebi ne?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.