01 / 10 / 2022

Bankaların müşteri iştahı arttı! Emekli promosyonları 10 bin TL'ye koşuyor! Biri 7 bin TL veriyor biri 8 bin TL...

Bankaların müşteri iştahı arttı! Emekli promosyonları 10 bin TL'ye koşuyor! Biri 7 bin TL veriyor biri 8 bin TL...

Emekli maaşına gelen zamdan sonra bankalar peş peşe emekli promosyonlarını güncellemeye başladı. Türkiye'de birçok bankada emekli promosyonları 7 bin liranın üzerine çıkarken, ek kampanyalarla beraber bu rakam 8 bin liraya dayanıyor.Emekli promosyon kampanyaları güncellendi. Emekli maaşları Temmuz zammı ile birlikte büyük artışlar yaşayınca bankaların müşteri arama iştahını artırdı. Türkiye'de birçok bankada emekli promosyonları 7 bin liranın üzerine çıkarken, ek kampanyalarla beraber bu rakam 8 bin liraya dayanıyor.

Bankaların müşteri iştahı arttı! Emekli promosyonları 10 bin TL ye koşuyor! Biri 7 bin TL veriyor biri 8 bin TL...

Bankaların arasında yarış git gide kızıştı. Bankalar Emekli promosyonların da güncellemeye giderken, 5.000 liradan 8.250 liraya kadar ödeme fırsatı doğdu. Geçen aylarda 5.000 liraya çıkan promosyon ücretlerini bankalar tekrardan gözden geçirdi. Bazı bankalar ek koşulsuz 7.000 lira promosyon ödemesi yapma kararı alırken bazıları ise kampanyalarla 8.250 liraya kadar ödeme yapacağını açıkladı. Söz konusu promosyondan SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu emekliler ile yetim ve dul aylığı alan vatandaşlar faydalanabiliyor. Peki 2022 en yüksek emekli promosyonu ne kadar? İşte detaylar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön