06 / 07 / 2022

Banu Evleri 'nde yüzde 1 KDV avantajı: 210 bin liraya!

Banu Evleri 'nde yüzde 1 KDV avantajı: 210 bin liraya!

Firma: Hasanoğlu İnşaat

Proje: Banu Evleri Ispartakule

İnşaat sektöründe 20 yıldır yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu İnşaat’ın, Ispartakule Bölgesi’nde ilk ve tek kent villası konseptine sahip olan Banu Evleri Ispartakule Projesi’nin 1. Etap’ında satışlar devam ediyor.
İstanbul’un yükselen değeri Ispartakule Bölgesi’nde 51 bin metrekare alan üzerine konumlanan Banu Evleri Ispartakule’nin 15 bin metrekaresi doğal park alanına sahip. Toplamda 426 konuttan oluşan ve 2 etap olarak projelendirilen  Banu Evleri Ispartakule  1. Etap’ta, 10 farklı tipte 160 daire ve 3 farklı tipte 16 adet kent villası yer alıyor. Projenin 2. etabında ise 3 farklı tipte 224 daire ve 3 farklı tipte 26 kent villasının yer alması planlanıyor. Daire büyüklüklerinin 101 ile 290 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede 2+1, 3+1, 4+1 konut tipinde farklı seçenekler yer alıyor. Fiyatların 210 bin TL’den başladığı projenin 1. Etabında, % 1 KDV avantajı da sunuluyor.

Banu Evleri Ispartakule Projesi; konsepti, nitelikleri ve lokasyonu nedeniyle yatırımcılara “gerçek bir yatırım fırsatı” sunuyor. Türkiye’nin ilk sürdürebilirlik sertifikasyonuna sahip Kamu Projesi’ ne komşu olan Banu Evleri Ispartakule, TEM otoyoluna 2, E-5 karayoluna 8 km mesafede yer alıyor.


Ispartakule bölgesinin ilk ve tek kent villalarına sahip Banu Evleri Ispartakule, zengin daire seçenekleri ile geniş ailelere ferah alanlar sağlıyor. Yeşil ve doğal dokuyla iç içe yaşamaya olanak sağlayan proje, Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumu ile yaşama keyfini, etkileyici bir manzara ile buluşturuyor. 


Projenin ticari alanları, sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, bayanlar için kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, açık ve kapalı otoparkları ve mescit ile yüksek standartlarda yaşam kalitesi sunuyor. Yapımına 2012 yılının Aralık ayında başlanan Banu Evleri Ispartakule 1. Etap’ın konut teslimleri Mart 2014’te gerçekleştirilecek.

                                                                                                                         

Telefon: 444 93 13

Web adresi: www.banuevleri.com.tr


projeye sor