Banuevleri'nde yüzde 15 peşinat , 48 ay vade sıfır faiz

Banuevleri'nde yüzde 15 peşinat , 48 ay vade sıfır faizHasanoğlu İnşaat'ın, Bahçeşehir'de Katlı Ev ve Villalardan oluşan 103.000 m2 üzerinde inşa ettiği Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler ' de yıl sonuna kadar sürecek olan kampanya da teslim sürecine göre %15 peşinat ve 48 ay vade sıfır faiz imkan
Hasanoğlu İnşaat; sınırları güvenlik duvarları ile çevrili, geniş sosyal imkanlar ve seçkin bir atmosferle oluşturduğu Banu Evleri'nin tüm etaplarında olduğu gibi, Lal Katlı Evleri ile Bahçeşehir' de kalite anlayışını en üst seviyeye taşıyor.


Şehir hayatı ile doğanın bütünleştiği, geleneksel mahalle anlayışı ile modern yaşamın buluştuğu Lal Katlı Evleri'nde 10 bloktan oluşan 171 adet konut yer alıyor. 131, 148, 175, 185 ve 350 m2 aralıklarına sahip, anahtar teslimine 2007 Aralık ayında başlanacak olan Lal Katlı Evleri' nde; ankastre beyaz eşyalar, klimalar ve merkezi toz emme sistemi, mutfakta LCD TV, dubleks dairelerde ise sauna standart olarak sunuluyor.Projede keyifli ve sağlıklı bir yaşamın sürdürülebilmesi için; alışveriş merkezleri, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, voleybol, basketbol ve mini futbol sahaları ile yürüyüş parkurları Banu Evleri sakinlerinin hizmetine açıldı.


Banu Evleri; Yapı teknolojisinde uyguladığı yenilikler ve maksimum düzeydeki kalite anlayışı ile şimdiye kadar çok sayıda ailenin tercihi oldu. Hasanoğlu İnşaat, projenin son etabı olan Lal Katlı Evler ile yaşam standartlarını yükseltmek isteyenleri, gayrimenkulde İstanbul'un gözbebeği Bahçeşehir'e bekliyor.


Projenin Adı: BANU EVLERİ


İnşa edildiği yer:BAHÇEŞEHİR


İnşa eden şirket:HASANOĞLU İNŞAAT


Toplam Arsa alanı: 103 DÖNÜM


Toplam Daire ve Villa: 309 Katlı Ev , 84 Villa


Fiyat: Villalar 550.000 $ ' dan , Katlı Evler ise 315.000 ytl' den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


Proje Ofisi Tel: 0212 669 84 90-91


www.banuevleri.com.tr


www.hasanogluinsaat.com.tr