Başakşehir Adım İstanbul satış fiyatları!

Başakşehir Adım İstanbul satış fiyatları!


Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul


Başakşehir Adım İstanbul satış fiyatları daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede çeşitli sosyal olanaklar sunuluyor.


Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen  Adım İstanbul  Rezidans'ta konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Projede yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul satış fiyatları dairelerin konum ve planlarına bağlı olarak değişiyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyan projede nakitte yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. 


Toplam arsa alanı 35 bin 76 metrekare olarak belirlenen Adım İstanbul Evleri İstanbul Başakşehir Kayaşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. Proje 8, 30 ve 32 katlı kule ve 11, 16 ve 17 bloklar halinde yükseliyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir'de dinlenme alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, spor alanları, otopark, çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul satış fiyatları!

Toplam 615 tane daire ve 120 tane ticari üniteden meydana gelen Adım İstanbul Residence'de fiyatlar 406 bin 800 TL'den başlıyor. Projenin 2018 yılı Ocak ayında teslim eidlmesi öngörülüyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir iletişim

Tel: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor