Başakşehir Olimpa Konutları'nın yüzde 48'i 3 ayda satıldı!

Başakşehir Olimpa Konutları'nın yüzde 48'i 3 ayda satıldı!

Olimpa Konutları projesi için Türkiye'de ilk defa bir alışveriş merkezinde kurulan örnek daire dikkat çekti. Basaksehir'deki Olimpa AVM'de kurulan örnek daireyi 22 Subat-23 Mart tarihleri arasında 599 kisi ziyaret etti.Fuzul Yapı, son projesi Olimpa ffr Konutları'nda satısa çıktığı günden bu yana gecen yaklaşık 3 ayda dairelerin yüzde 48'ini sattı. Olimpa Konutları projesi için Türkiye'de ilk defa bir alışveriş merkezinde kurulan örnek daire dikkat çekti. Basaksehir'deki Olimpa AVM'de kurulan örnek daireyi 22 Subat-23 Mart tarihleri arasında 599 kisi ziyaret etti. 


Olimpa Rezidans, Olimpa AVM, Olimpa Carsı'yla birlikte Olimpa Park projesinin bir parçası olan Olimpa Konutları'nda 4 farklı tipte daire bulunuyor. 131 ve 144 metrekarelik daire seçenekleri, 433 bin TL ile 535 bin TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor. 


197.5 ve 199 metrekarelik daireler ise 634 bin TL ile 722 bin TL aralığında satısa sunuluyor. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Fuzul Yapı Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal "Bazı yatırımcılar secim öncesi alım yapmakta tereddüt etti. Ancak satısların sürmesi ekonominin gücünü gösterir" diye konuştu. Star