Batışehir, 2011'i satış rekoruyla kapatıyor! 145 bin TL'ye!

Batışehir, 2011'i satış rekoruyla kapatıyor! 145 bin TL'ye!

Egeyapı Groupun TEM Otoyoluna cepheli Avrupanın en büyük karma inşaat projesi Batışehir, satışa sunulduğu Ağustos ayından bu yana toplam 1150 konut satışı gerçekleştirdiAyrıca Batışehir Projesi, Emlak Konut GYO projeleri arasında Ekim ayı hasılat rekoru kırarak ilk sıraya yerleşti. 

Batışehir Projesi  TOKİ  iştiraki Emlak Konut GYO ile Egeyapı Group ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş.nin (EPP) işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolunun kesiştiği bölgede hayata geçiyor. Lanse edildiği Ağustos ayından bu yana toplam 1150 konut satışı gerçekleşen Batışehir Projesi, Emlak Konut GYO projeleri arasında Ekim ayı hasılat rekoru kırarak ilk sıraya yerleşti. 

Batışehir konut fiyatları 145 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinat ödeyebiliyor.

İnanç Kabadayı: Global krize rağmen satış ve hasılat rekoru kırıyoruz

Batışehir Projesi ilk etap satışlarının iki ay gibi kısa sürede tamamlandığına dikkat çeken Egeyapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Projemiz, bulunduğu lokasyon, doğru fiyatlandırma politikası, cazip ödeme koşulları ve tüm ihtiyaçları bir araya toplayan sosyal yaşam merkezleri ile tüketicilerimizin büyük beğenisi kazandı. Bu sayede, ilk etap satışlarımızın ardından ikinci etapta da kısa sürede ciddi bir satış rakamına ulaştık. Faiz oranlarının arttığı ve global kriz senaryolarının yoğunlaştığı bir dönemden geçiyor olmamıza rağmen, sektörde yarattığımız güven duygusu ve ezber bozan mimari çizgimizle bu zor dönemi satış ve hasılat rekoru kırarak kapatıyoruz dedi.

Avrupanın en iddialı projeleri arasında

Egeyapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, proje ilerledikçe elde edilecek avantajın yoğun talebe paralel olarak katlanarak artacağını öngördüklerini dile getirdi.

2011 yılının en çok ilgi gören projeleri arasında yer alan Batışehirde ikinci etap satışları yüzde bir peşinat ve yüzde 0dan başlayan faiz oranları ile devam ediyor. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya, Batışehirde konut sahibi olmak isteyenler için yılın son fırsatı niteliğinde.

İçerisinde 3 bin 123 adet konut ve rezidans, bir şehir oteli, prestijli ofisler, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, kulüp binası, açık ve kapalı yürüyüş-koşu-gezi-parkurları spor salonları ve 100 bin metrekare yeşil alan bulunacak Batışehir, tamamlandığında içinde 15 bin kişinin yaşayacağı bir kent haline gelecek.

İstanbul TEM Otoyolu cepheli çok önemli bir lokasyonda yükselen dev şehir, İstanbulun yeni kesişim noktası olarak anılacak. Doğan Medya Center ile Dünya Gazetesinin hemen karşısında, İstoç Oto Centerın yanında yer alan TEM otoyoluna 800 metre cepheli arsanın önünden günde yaklaşık 200 bin araç geçiyor. Basın Ekspres Yoluna 2, Maslak ve Atatürk Havalimanına ise 10 dakika mesafede bulunan projenin çevresinde yürüme mesafesinde iki metro istasyonu açılacak. Bu hatlar inşaat ve planlama halinde olan Beşiktaş-Bağcılar ve Bakırköy-Bağcılar hatları olacak. Batışehir Projesinin ilk etabı 2013 yılının Temmuz ayında teslim edilecek.

444 5 343

www.batisehir.com 

Batışehir'e nasıl gidilir görmek için tıklayınız
Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com