TOKI

TOKI

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKI) tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi'ne yapılacak 16 Ocak Basın Sitesi'nin görselleri hayran bıraktı

Meram Toki Sosyal Konutları Timtaş Yönetim'i seçti!

TOKİ’ nin Konya’ daki ilk sosyal konut uygulaması olan Meram Toki Sosyal Konutları, 32 blokta toplam 880 daireden oluşuyor. Meram Toki Sosyal Konutları profesyonel yönetim hizmetlerini Timtaş Yönetim’den alıyor.

TOKİ 9 yılda 500 bin konut inşa edecek!

Toki Başkanı Mehmet Ergün Turan: "9 yıllık bir hedefimiz var ve bu hedefimizde 500 bin konut üreteceğiz. Yıllık 60 bin 70 bin konut yapacağız. " dedi.

TOKİ Kayaşehir alt gelir grubu kurası gerçekleşti!

TOKi tarafından hayata geçirilecek 400 konutluk Kayasehir 23. Bölge Alt Gelir Grubu Konutlan için kuralar çekildi. Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yapılan çekilişte 400 kişi ev sahibi oldu..

TOKİ şerhli gayrimenkul satılabilir mi?

Son dönemlerde Toki şerhleriyle ilgili çok soru gelmeye başladı. Biz de bunun üzerine Gayrimenkul Hukuku Uzmanı Avukat Kadir Kurtuluş’a Toki şerhlerini ve uygulamalarını sorduk.

Gayrimenkulünüze TOKİ şerhi konduğunda ne yapmak gerekir?

Son dönemlerde Toki şerhleriyle ilgili çok soru gelmeye başladı. Biz de bunun üzerine Gayrimenkul Hukuku Uzmanı Avukat Kadir Kurtuluş’a Toki şerhlerini ve uygulamalarını sorduk.

TOKİ restorasyon kredi başvuruları bugün başladı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) tarihi TOKi'den yapılan açıklamaya göre unutulmaya yüz tutan, yıkılma ve yok olma tehlikesi bulunan tarihsel değerleri yüksek yapılar için restorasyon kredisi başvuruları bugün başladı.

Toki Kayabaşı 23.bölge son başvuru tarihi!

Toki Kayabaşı 23.bölge'de Alt Gelir Grubu için 400 adet daire satışa çıkardı. Toki Kayabaşı 23.bölge Alt Gelir Grubu projesinde tüm daireler 2+1 olarak tasarlandı.

Toki Kayabaşı 19.bölge son başvuru günü!

Toki Kayabaşı 19.bölge son başvuru günü 30 Nisan 2015. TOKİ Kayabaşı 19.bölge satış listesi 107 bin 800 TL ile 398 bin 458 TL arasında değişiyor...

Toki Kayabaşı 18.bölge son başvuru tarihi!

Toki Kayabaşı 18.bölge 1. ve 2. etapta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. Toki Kayabaşı 18.bölge kura çekilişi 6 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak.

TOKİ Muğla Kavaklıdere 2. etap kura çekilişi gerçekleşti!

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde 2. Etap TOKI evlerinin kura çekimi yapıldı. İnşaatına geçen yıl mart ayında başlanan TOKI konutlarından ev alanlar aylık 335 ile 607 lira arasında taksit ödeyecek.

TOKİ Kayaşehir Konutları'nda başvurular 23 Mart'ta başlıyor!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu guruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ konut başvuru şartlarını ve başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu gruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasında son hafta!

Başbakanlık Toplu Konut Idaresi'nın (TOKI) borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut işyeri alıcıları için başlattığı "yüzde 20" indirim kampanyasında son haftaya girildi.

TOKI Haberi

TOKI

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesinde 24 buçuk dönüm arazi üzerine yapılacak olan 138 konutluk Basın Sitesi'nin görselleri kamuoyuyla paylaşıldı. Körfezin en güzel vadilerin birisinde, önü deniz, arkası orman olan bir bölgede yapılacak olan sitenin görselleri gazeteciler tarafından çok beğenildi. 87 metrekarelik 2+1 ve 109 metrekarelik 3+1 konutları içeren site için inşaata da önümüzdeki günlerde başlanacak. 


HAYAL EDİLDİ

Göreve geldiği günden bu yana Basın Sitesi için yoğun gayret sarf eden Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, "Gerek konumu itibariyle gerekse projesi ile sadece hayal denilen, Türkiye'ye örnek projemizin gerçekleştirilmesini bize nasip eden Allah'a şükürler olsun" dedi. 


TEŞEKKÜR ETTİ 

Gürol, projenin hayata geçme sürecinde katkılarını esirgemeyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji...