Baymak Elite klimalarda 3 kademeli filtreleme sistemi bulunuyor!

Baymak Elite klimalarda 3 kademeli filtreleme sistemi bulunuyor! Baymak Elite klimalarda 3 kademeli filtreleme sistemi bulunuyor!

Bilimsel otoriteler tarafından yapılan açıklamaya göre; özellikle yaşlılara, kalp, tansiyon, şeker ve astım rahatsızlığı olan insanlara yeterli konforu sağladığı için klima kullanımı da tavsiye ediliyor...

Sıcaklıklar yükseliyor, kavurucu sıcaklar sağlığımızı tehdit ediyor. Yükselen derecenin çaresi ise basit; modern yaşamın vazgeçilmezi klimalar. Artık neredeyse herkesin evinde ya da iş yerinde, sıcak havalarda ortamın neminin ve ısısını ayarlayıp, bizlere konforlu bir yaşam ortamı sunan klimalar var. Peki klimaların doğru kullanıldığında sağlık açısından oldukça yararlı olduğunu biliyor muydunuz?


Bilimsel otoriteler tarafından yapılan açıklamaya göre; özellikle yaşlılara, kalp, tansiyon, şeker ve astım rahatsızlığı olan insanlara yeterli konforu sağladığı için klima kullanımı tavsiye ediliyor.


Yaşanılan ortamların 20-270C sıcaklık ve %40-60 bağıl nemde tutulması, insan sağlığı açısından ideal koşulları oluşturduğu gibi, yaşam kalitesini ve çalışma performansını artırmakta olduğu dünyada kabul edilmiştir. 


Nem oranının özellikle yaz aylarında fazla olması aşırı terleme, su kaybı ve strese sebep olmaktadır. Nemin ideal şartlara (%40-%60 arasına) düşürülmesi, konforlu ve daha sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır. 


Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Klima Bir Gerekliliktir!


Klimalardaki çeşitli filtreleme sistemleri ile toz, polen, mikrop, küf, sigara dumanı, kötü koku gibi birçok sağlığa zararlı etken havadan ayrıştırılarak sağlıklı yaşam ortamları yaratılmaktadır. Yaşadığımız ofis, konut gibi yerlerde bunu sağlamanın en doğru yolu klima cihazı kullanmaktır. Hastanelerin bazı bölümlerinde ise hijyenik özel bir iklimlendirme sistemi kullanımı vazgeçilmez bir gerekliliktir. 


Klimanın sağlığa olan faydalarından yararlanılması; klima kullanımında filtre temizliği, periyodik sezon bakımlarının yaptırılması, sıcaklık ve nem seviyelerinde önerilen değerlere dikkat edilmesi ile kolaylıkla mümkündür. Bunlar yapıldığında cihazın ömrü de uzar. 


Baymak Elite Klima ile Sıcaklara Savaş Açın!


Kavurucu sıcakların size hiç uğramaması için Baymak Elite Klima size özlediğiniz konforu sunuyor. Pazardaki tüm markalar arasında 7 yıl garanti ile en uzun garanti süresini sunan ve A sınıfı enerji verimliliği sağlayan Baymak Elite Klima ile yaşam alanınız ferahlıyor. İyonizer teknolojisi, gümüş iyon filtresi, dijital ekranı ve sıcaklık okuyabilen akıllı uzaktan kumandası sizi gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz üst düzey teknoloji ile buluşturuyor.


İyonizer Teknolojisi ile Havanız Tazelensin!


İyonizer; ortama negatif iyon yayarak, mekandaki pozitif yüklü bakterilerin, sigara ve diğer tüm rahatsız edici kokuların yok edilmesini sağlar. Doğada negatif iyon yoğunluğundan kaynaklanan ferah ve taze havayı evinizde hissettirir.


3 kademeli filtreleme sistemi özelliği sayesinde ise ortamdaki partiküller, istenmeyen kokular yok edilerek konforlu bir ortam sağlanır.


Siz de kavurucu sıcaklara denk gelen Ramazan ayı boyunca Baymak Elite Klima konforuyla yaşamı kolaylaştırmanın keyfine varın!