Bayrampaşa dönüşüm projesinde sözleşme randevuları başlıyor!

Bayrampaşa dönüşüm projesinde sözleşme randevuları başlıyor! Bayrampaşa dönüşüm projesinde sözleşme randevuları başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve KİPTAŞ ortaklığında Bayrampaşa ilçesi sınırları içerisinde kalan İsmetpaşa Mahallesi’nde yepyeni bir kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve KİPTAŞ ortaklığında Bayrampaşa ilçesi sınırları içerisinde kalan İsmetpaşa Mahallesi’nde yepyeni bir kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor. 

 

İnşaat çalışmalarının KİPTAŞ tarafından yürütüldüğü proje modeli sayesinde kentsel dönüşüm süresince hak sahipleri kiraya çıkmadan kendi evlerinde oturmaya devam edebilecekler ve inşaatın tamamlanası ile hak sahipleri kendi seçtikleri konut ve iş yerlerine taşınabilecekler. 

 

Sadece İsmetpaşa Mahallesi’de yaşayan vatandaşlara yönelik geliştirilen projede toplamda 2 bin 400 konut ve iş yeri yer alacak. 

 

Farklı büyüklüklerde 33 farklı daire seçeneği yer alan projede 1+1, 2+1, 3+1 daire alternatifleri yer alıyor. Proje içerisinde; ticaret birimlerinin bir araya getirileceği çarşı caddesi, cami, kültür merkezi, medikal çarşısı, park, eğitim tesisi, açık spor alanları ve yürüyüş parkuru gibi sosyal olanaklar da bulunacak. 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayrampaşa yerinde dönüşüm projesinde sözleşme randevuları 20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 10:00'da verilmeye başlanacak. 

 

Bayrampaşa dönüşüm projesi görselleri:

 

 

 

 

 

 

 

Bayrampaşa dönüşüm projesi nerede?

 

 

 

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com