24 / 09 / 2023

Beko Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 17 Şubat 2023 fiyat listesi

Beko Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 17 Şubat 2023 fiyat listesi

Bulaşık makinesini yenilemek isteyenler için Beko Bulaşık Makinesi,hijyenmax özelliği,ayarlanabilir sepeti sahip olduğu 6 yıkama programı ile öne çıkıyor. Peki Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerede satılıyor,özellikleri ne? İşte detaylar.. Beko Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 17 Şubat 2023 fiyat listesi
Artık her evin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan bulaşık makinesi özellikleri ile tercih sebebi oluyor. Beko bulaşık makinesi 14 kişilik kapasitesi ve 6 farklı yıkama programı ile evlerde yerini alıyor. 

HijyenMax

Bulaşık makinesinde bulunan teknoloji sayesinde, yüksek sıcaklık etkisi ile oluşan buhar ve ekstra sıcak durulamanın gücüyle HijyenMax özelligi virüs ve bakterilerin* %99,99'unu öldürür, bulasıkların her noktasında hijyen sağlar.

164 dakika süreli Yoğun 70°C / Süper 70°C programının HijyenMax fonksiyonu ile çalıştırılması koşulunda; Escherichia coli, Candida albicans ve Staphylococcus aureus bakterilerininin ve Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1 virüslerinin çoğunluğunu yok eder.

DeepWash

DeepWash teknolojisi, bulaşık makinenizdeki sepetin ¼ kısmında etkili olacak şekilde içeri yerleştirilen bir aparat sayesinde, aparatın üzerine yerleştirilecek şişeler ve tencereler için özel yıkama alanı sunar.Kullanılan aparat sayesinde üzerine yerleştirilen şişiler (3 adete kadar), kavonazlar, sürahiler, yağdanlık, tencere ve tavalar için odaklanmış su gücü sağlayarak 5 kata kadar mükemmel bir yıkama gerçekleştirmiş olur.

CornerIntense

Yeni nesil yıkama teknolojisine sahip CornerIntense makinenizin en köşelerine bile erişen su püskürtme sistemi ile erişilmesi güç noktalarda bile mükemmel temizlik sağlar.

Peki bulaşık makinesinin sahip olduğu kurutma fonksiyonu nedir? En uygun fiyata nereden alınır?

Geri Dön