Belleuve Residences'ta 1 milyon Euro'ya

Belleuve Residences'ta 1 milyon Euro'ya Belleuve Residences'ta 1 milyon Euro'ya

Astaş-Remag Ortaklığı'yla Etiler'de inşa edilen Bellueve Residences'ta konutların fiyatı 1 milyon ile 4 milyon 500 bin Euro arasında değişiyor.

İstanbul'un en gözde metropol içi yaşam alanlarından biri olan Etiler'de yapılan 66 konuttan oluşan Belleueve Residences'ta büyüklükleri 211 ile 500 metrekare arasında değişen 5 tipte konut seçeneği bulunuyor.
1) Projenin adı: Bellevue Residences (Managed By Kempinski)
2) Yapımcı şirket: Astaş-Remag Ortaklığı
3) Projenin lokasyonu: 1. Levent-Levazım Mevkii-Etiler girişi
4) Toplam arsa alanı: 7 bin 87 metrekare
5) Toplam inşaat alanı: 34 bin 500 metrekare
6) İnşaata ne zaman başlandı: 2 yıl önce kaba inşaat aşamasındayken Astaş-Remag ortaklığı tarafından devralındı ve bu süre içerisinde oturuma hazır hale getirildi
7) Ne zaman bitirilecek: Dairelerin tamamı oturuma hazır durumda. Kempinski servisleri de Mayıs sonunda devreye girecek. Sosyal alanlar oturumun ardından kısa süre içinde kullanıma hazır olacak.
8) Konut sayısı: Toplam 66 daire bulunuyor.
9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 211 metrekarelik 2+1 dairelerden ve 500 metrekarelik penthouslara kadar toplam 5 tipte daire bulunuyor.
10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: Fiyat aralığı 1 milyon Euro ile 4 milyon 500 bin Euro arasında değişiyor.
11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: Dairelerin yüzde 80'i satılmış durumda
12) İstenilen minimum peşinat: Daireler peşin veya banka kredisi kullanılarak satılıyor.
13) En düşük taksit: Proje tamamlandığından vadelendirme yapılmıyor. Fakat konut kredisi kullanmak isteyen alıcılar anlaşmalı bankaya yönlendiriliyor.
14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 5 bin Euro - 5 bin 500 euro arasında şerefiyeye göre değişiyor.
15) Projenin özellikleri: Bellevue Residences bir Permak Group kuruluşu olan Remag Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş.'nin gerçekleştirdiği `prime class' rezidanslar ve sosyal alanlardan oluşan İstanbul'un en prestijli konut projesidir. Remag bu projede Astaş Gayrimenkul ile ortaklık yaptı.
Gayrimenkul değerlerinin dünyanın sayılı şehirleriyle kıyaslandığı bir bölgede kurulu proje, hem en gözde metropol içi yaşam alanlarından biri olan Etiler'de oluşu hem de şehrin iş ve alışveriş merkezlerine ve ana ulaşım arterlerine erişim imkanlarıyla benzersiz nitelikte.
Rezidans blokları 22 katlı iki kuleden oluşuyor. Genelde bir alışveriş veya ofis merkezi bünyesinde olan klasik rezidans projelerinden farklı olarak, sadece 64 daireden müteşekkil bir konut projesi. 2 yatak odalı daire tiplerinden 8 adet özel hazırlanmış penthouse'lara kadar geniş seçeneklere sahip olması nedeniyle aile yaşamı için de oldukça uygun bir yapıya sahip.
Rezidansların yönetimi bu alanda dünyanın en yetkin kurumlarından olan Kempinski tarafından yapılacak olup, daire sahipleri kendi evlerinde 5 yıldızlı otel keyfini yaşayabilecek. Valet parking, araç yıkama, çocuk bakımı, house keeping, catering gibi hizmetlerin de sunulabildiği projede, rezidans sakinlerine sınırsız konfor sağlanıyor. Deprem, yangın ve kişisel güvenlik koşullarının en üstün inşaat teknolojisi kullanılarak sağlandığı proje; mekanik ve elektrik altyapısının düzeyi ve bina otomasyonunun kapsamı ile`akıllı bina' konsept örneklerinden biri.
16) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: Proje hem İstanbul'un en seçkin semtlerinden Etiler'de olması hem de iş merkezlerine ve ana ulaşım arterlerine yakınlığı nedeniyle benzerlerine göre çok üstündür.
34 bin 500 metrekarelik inşaat alanında gelir potansiyeli daha yüksek çok sayıda 1+1 veya 2+1 daire yerine sadece 64 adet aile yaşamına uygun daire inşa edildi.
17) Anlaşmalı bankalar: Garanti Bankası
18) Faiz oranı: Piyasanın değerlerine uygun.
19) Web sayfası ve satış ofisi telefonu:
www.bellevue-residences.com; www.kempinskibellevue.com Satış Ofisi: 0212 347 41 56 - İlgili Kişi:  Emel İnan