02 / 07 / 2022

Benzin ve motorine zam gelecek mi? 23 Mayıs 2022 son dakika akaryakıt fiyatları!

Benzin ve motorine zam gelecek mi? 23 Mayıs 2022 son dakika akaryakıt fiyatları!

Milyonlarca araç sahibi benzin, motorin, LPG ve otogaza indirim ya da zam gelip gelmediğini araştırıyorlar. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 81 ildeki vatandaşlar akaryakıt fiyatlarını güncel olarak takip ediyorlar. Peki, Benzin ve motorine zam gelecek mi? İşte tüm detaylar...Akaryakıta peş peşe yapılan zamların ardından bir de indirim haberi geldi. Benzin fiyatı için yeni karar verildi. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerdeki sürücülerin heyecanla beklediği gelişme yaşandı.  

Benzin fiyatlarına 1 TL indirim yapıldı. Geçtiğimiz günlerde 113 dolar seviyesine yükselen Brent petrol fiyatı yeniden 112 dolar seviyesine indi. Bunun üzerine benzinin litre fiyatına 1 lira indirim uygulandı.

Benzin ve motorine zam gelecek mi? 23 Mayıs 2022 son dakika akaryakıt fiyatları!

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; yapılan indirim ile birlikte benzinin litre fiyatı İstanbul'da 22 lira 86 kuruş,  Ankara  ve İzmir'de ise 22 lira 97 kuruş olarak belirlendi. Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.