Beşyıldız Grubu'ndan proje alana Paris yada Roma tatili hediye!

Beşyıldız Grubu'ndan proje alana Paris yada Roma tatili hediye! Beşyıldız Grubu'ndan proje alana Paris yada Roma tatili hediye!

21 yıldır insan, yaşam ve doğa odaklı kalite anlayışı ile farklı projelere imza atan Beşyıldız Grubu, ev almayı düşünenleri hem arzu ettikleri eve kavuşturuyor hem de hayal ettikleri tatile gönderiyor.

2014 yılı sonuna kadar Beşyıldız Grubu projelerinden daire satın alanlar, dilerse Paris’te, dilerse Roma’da geçirebilecekleri unutulmaz bir tatil kazanıyor.

 

Doğa ve modern yaşamı buluşturan konut projeleri ile yıllardır güven inşa eden Beşyıldız Grubu, müşterilerine inanılmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Beşyıldız Grubu, 20 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında projelerinden daire satın alan tüm müşterilerine 2 kişilik, 3 gece 4 gün tatil hediye ediyor.

 

Beşyıldız’lı hayatı tercih ederek daire satın alan müşterileri, Avrupa’nın en çok tercih edilen iki şehrinden birinde rüya gibi bir tatil bekliyor. Beşyıldız’ın yeni sakinleri, tatillerini dilerse Roma’da, dilerse Paris’te geçirebiliyor.

 

Beşyıldız Grubu güvencesiyle, beşyıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama imkanı sağlayan tatil hediyesi kapsamında, THY uçak biletleri de Beşyıldız tarafından karşılanıyor. Müşteriler, sömestr dönemi ve sevgililer günü hariç 02 Ocak – 10 Nisan 2015 arasında istedikleri tarihte tatil hakkını kullanabiliyor.

 

Beşyıldız’lı hayata muhteşem bir başlangıç sağlayacak tatil hediyesi, 2014 yılı sonuna kadar Beşyıldız Grubu projelerinden daire satın alan tüm müşteriler için geçerli olacak.

 

Eviniz Beşyıldız Grubu projelerindense, Avrupa’dan da olsa eve dönmek güzel…

 

 

Beşyıldız Grubu Projeleri;

            

·        Mira Çekmeköy                    

·        Mira Kurtköy                        

·        Novella Kurtköy