Beyaz Konaklar Büyükçekmece'de 290 bin TL'ye 3+1 konutlar!

Beyaz Konaklar Büyükçekmece'de 290 bin TL'ye 3+1 konutlar!

Beyaz Konaklar Büyükçekmece projesi kapsamında yer alan konutların teslimatları hemen yapılıyor. Proje; 3+1 ve 3+1 dubleks konut tiplerinden meydana geliyor. Fiyatlar da 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Konaklar projesi; Büyükçekmece'de yükseliyor. Proje kapsamında yer alan konutlar hemen teslim ediliyor. Beyaz Konaklar Büyükçekmece'de yer alan konutların tamamı 3+1 şeklinde tasarlandı. 3,5 katlı 5 bloktan meydana gelen projede en üst kattaki konutlar da 3+1 dubleks şeklinde tasarlandı.

Proje kapsamında yer alan konutların alanları 116 metrekare olarak belirlendi. Projedeki konutlardan 3+1'lerin fiyatları 290 bin TL'den başlarken 3+1 dublekslerin fiyatları ise 380 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında yer alan konutların ödemelerinde de vadelendirme yapılıyor.

4 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip projenin inşaat alanı da 5 bin metrekare olarak tasarlandı. Proje kapsamında 26 daire ve 6 dükkanb yer alıyor. Beyaz Konaklar Büyükçekmece Konutları'nın sağladığı sosyal yaşam alanları arasında açık yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık otopark ve 24 saat güvenlik hizmeti yer alıyor. 

444 29 30

http://www.beyazinsaat.com/proje_beyaz_konaklar_buyukcekmece.asp#


Kübra Genç/Emlakkulisi.com