Beyaz Park Topkapı'da lansman öncesi satışlar başladı!

Beyaz Park Topkapı'da lansman öncesi satışlar başladı! Beyaz Park Topkapı'da lansman öncesi satışlar başladı!

Beyaz İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul’un en merkezi noktalarından Topkapı’da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı’da lansman öncesi satışlar başladı.Topkapı'da 15 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen proje 5 blokta 370 konuttan meydana geliyor. Eski fabrika ve sanayi alanlarını yerinde dönüştüren Beyaz İnşaat, yeni projesi ile 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklüklerinin 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Beyaz Park Topkapı'da dairelerin yanı sıra 4 bin metrekare alan üzerinde ticari ünite de bulunuyor.


Lansman öncesi satışlar başladı

Ulaşım açısından büyük bir avantaj sunan ve tüm ana arterlere çok yakın bir konumda yükselen proje, metro, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına çok yakın bir mesafede bulunuyor. 


Daire fiyatları 410 bin TL'den başlıyor 

Bir süre talep toplanan Beyaz Park Topkapı projesinde satışlar kısa süre başladı. En düşük daire fiyatının 410 bin TL olduğu Beyaz Park Topkapı'dan ev almak isteyenler ise konut kredisi kullanabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 25 peşinatla 30 aya kadar vade imkanı sunuluyor.


Satışları başlayan ve yüksek prim getirmesi beklenen projede teslimlerin ise Aralık 2017'de başlaması planlanıyor. 


Türkiye