Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi satışlar başladı!

Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi satışlar başladı! Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi satışlar başladı!

Firma: Altınbaş

Proje: Altower

Altınbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi satışlar başladı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Altower projesinde lansman öncesi satışlar başladı. İstanbul Göztepe'de hayata geçirilen proje "Otel konforlu akıllı teknolojik yaşam" konseptiyle yükseliyor.

 

Toplam 330 rezidans daireden meydana gelen  Altower  Göztepe Rezidans,  Altınbaş  Yapı tarafından inşa ediliyor.

 

Yapımına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanan Altower rezidans projesinde ön talep toplanıyor. 

 

Dünyanın en prestijli otellerinde olan sistem, Türkiye’de ilk kez Altower Göztepe Rezidans ile rezidans projesinde buluşuyor.

 

 

Lokasyonda bir ilk gerçekleştirilerek tamamı modüler 1+1 daireler olarak tasarlanan Altower, isteğe göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor. Projede daire teslimlerinin Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

 

Türkiye’nin en teknolojik rezidansı olarak nitelendirilen Altower, geliştirdiği aplikasyonu ile tüm rezidansın kontrolünü sağlıyor. 

 

 

Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta konumlandırılan Altower, yatırım için oldukça karlı bir proje vaat ediyor.

 

Projede concierge, housekeeping, vale, dry cleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam, ve klima kontrolü gibi birçok olanak sunuluyor.


SATIŞ OFİSİ
Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2
Kadıköy / İstanbul 

Tel: 0(216) 411 9292

Web: http://altower.com.tr/

 


projeye sor

pus