Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kuralar çekildi!

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kuralar çekildi! Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kuralar çekildi!

TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin birlikte hayata geçirdiği Beydağı Kentsel Dönüşüm Uygulaması kapsamında yer alan konutların kura çekilişi gerçekleşti.
TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yapılan Beydağı Kentsel Dönüşüm Uygulaması kapsamında 60 hak sahibi daha konutlarına kavuştu.

 

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; III. ve IV. etapta bulunan 60 hak sahibine I. ve II. etapta 71 daire verildi. 60 hak sahibine verilen 71 adet daire için Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen kura çekimine 60 hak sahibi katılırken, kur’a çekimine dahil edilmeyen zemin ve üst son katlarda 8 hak sahibi daire aldı.

 

Yapılan kura çekimi sırasında vatandaşlar büyük sevinç yaşarken, bugüne kadar Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında; III. ve IV. etapta bulunan 768 kişiye I. ve II. etapta erken daire teslimi yapıldığı kaydedildi.Malatya Büyükşehir Belediyesi