04 / 12 / 2023

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesi son durum

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesi son durum

TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin birlikte hayata geçirdiği Beydağı Kentsel Dönüşüm Uygulaması kapsamında yer alan konutların kura çekilişi gerçekleşti.

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kura çekimi yapılacak!

TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hak sahipleri için kura çekimi yapılacak. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgi verildi.

Beydağı'nda dönüşüm kapsamında 1323 konut yıkıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa yürütülen Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Proje kapsamında bugüne kadar, risk taşıyan 1323 adet konut yıkıldı.

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesinde 1083 konut satışa çıkıyor!

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesinde 1083 konut Halk Bankası aracılığıyla satışa sunuluyor. Söz konusu konutlardan almak isteyen vatandaşların 26 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’na müracaat edebilecekleri kaydedildi.

Malatya'da kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmiyor!

Malatya'da devam eden Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nin 3. etap ihalesi gerçekleştirildi.

Malatya Beydağı'nda kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Beydağı Kentsel Dönüşüm Bölgesi’ndeki sorunlar çözülüyor. Kamulaştırma bedelinin ödendiğini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “600 gün içerisinde burada yeni bir şehir olduğunu göreceğiz” diye konuştu.

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi için 20 milyon TL kredi çekilecek!

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi için 3. ve 4. Etabın yapımı adına İller Bankası’ndan 20 milyon TL kredi çekilmesine karar verildi.

Malatya Yamaç Mahallesi'nde kentsel dönüşüm tepkisi!

Malatya Yamaç mahallesi sakinleri mahallerinin tamamının kentsel dönüşüm kapsamına alınmasına tepki göstererek Yamaç ve Beydağ mahallelerinin imara açılmasını istedi.

Malatya'da kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Beydağı Mahallesi'nde gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıkılan yapıların enkazlarını Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından temizleniyor. 

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kuralar çekildi!

TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin birlikte hayata geçirdiği Beydağı Kentsel Dönüşüm Uygulaması kapsamında yer alan konutların kura çekilişi gerçekleşti.

TOKİ Kentsel Dönüşüm Malatya Beydağı son başvuru günü yarın!

TOKİ Kentsel Dönüşüm Malatya Beydağı son başvuru günü yarın. Toplamda 377 adet konutun satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 106 bin 943 TL'den başlıyor.

TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Evleri fiyat!

TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Evleri fiyat listesine göre 106 bin 943 TL'den başlıyor. Fiyatların 106 bin 943 TL'den başladığı projede 144 aya varan vade sağlanıyor.

TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Evleri fiyatları ne kadar?

Toplamda 377 adet konutun satışa çıkarıldığı proje daire alanları 82,31 metrekareden başlangıç gösteriyor. Peki TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Evleri fiyatları ne kadar?

TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Konutları başvuru!

TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Konutları başvuru işlemleri bugünden itibaren başladı. Toplamda 377 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 106 bin 943 TL'den başlıyor.

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesinde 928 konut teslim edildi!

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bugüne kadar, risk taşıyan bin 323 adet konut yıkılırken, toplamda 4 bin 195 adet yapılan yeni konutlardan 928 adedinin hak sahiplerine teslim edildi.

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kura çekimi yapılacak!

TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hak sahipleri için kura çekimi yapılacak. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgi verildi.

TOKİ Beydağı Kentsel Dönüşüm kuraları 17 Kasım'da!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beydağı bölgesinde yürütülen Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hak sahipleri için 17-18 Kasım tarihlerinde kura çekimi yapılacak.

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesi son durum Haberi

Beydağı Kentsel Dönüşüm projesi son durum


TOKİ ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yapılan Beydağı Kentsel Dönüşüm Uygulaması kapsamında 60 hak sahibi daha konutlarına kavuştu.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; III. ve IV. etapta bulunan 60 hak sahibine I. ve II. etapta 71 daire verildi. 60 hak sahibine verilen 71 adet daire için Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen kura çekimine 60 hak sahibi katılırken, kur’a çekimine dahil edilmeyen zemin ve üst son katlarda 8 hak sahibi daire aldı.

Yapılan kura çekimi sırasında vatandaşlar büyük sevinç yaşarken, bugüne kadar Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında; III. ve IV. etapta bulunan 768 kişiye I. ve II. etapta erken daire teslimi yapıldığı kaydedildi.Malatya Büyükşehir...