Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim?

Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim? Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim?

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Kampanyalı ödeme planı ile satışları devam eden Kale Kent Beylikdüzü'de peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. Proje 1,471 daireden meydana geliyor. Peki Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim?"Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerine değinelim. Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale imzası taşıyan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor.


Kale Kent Beylikdüzü kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatta, yüzde 24'ü 1 yıl sonra ödeniyor ve kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede yüzde 50 peşinatta ise kalan konut bedeli 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor.


Gül İnşaat Kale Kent fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. İlk etabı 863, 2. etabı 608 daireden oluşan proje 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde, İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor.


Kale Kent Evleri yapay adalar, Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortusu basamakları, sauna, su oyunları, fitness center, yürüyüş ve bisiklet parkurları, seyir terasları gibi sosyal imkanlara sahip.


Beylikdüzü Kale Kent ne zaman teslim?

Peyzaj alanı 73 bin metrekare olarak belirlenen  Kale Kent Beylikdüzü  Konutları'nın 1. etap teslimleri bu yıl eylül ayında, 2. etap teslimleri ise 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşecek. 


Kalekent ulaşım: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kalekent Beylikdüzü telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor