06 / 07 / 2022

Beylikdüzü Marmara Konakları 8 Ekim'de görücüye çıkıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları 8 Ekim'de görücüye çıkıyor!

Firma: Marmara Yapı

Proje: Marmara Konakları

Marmara Yapı tarafından hayata geçirilen Marmara Konakları projesi 8 Ekim'de görücüye çıkacak. 124 konut ve 4 dükkandan oluşan projenin 2018 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor...Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı, İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçiriyor. 


Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan proje 124 konut ve 4 dükkandan oluşuyor. Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı imzası taşıyan projenin 2018 Temmuz'da tamamlanması planlanıyor.


Beylikdüzü Marmara Konakları 8 Ekim de görücüye çıkıyor!


İstanbul’un en fazla değer kazanan bölgelerinden olan Beylikdüzü’nde ve farklı ilçelerde tamamladıkları projelerle öne çıkan  Marmara Yapı  A.Ş, şehir kuran vizyonu ile nitelikli bir yaşam alanı ve sanat eseri inşa ediyor. Yönetim Kurulu Başkanlığını Vehbi Orakçı’nın yaptığı Marmara Yapı bu güne kadar binlerce konutluk projelere imza attı. 


Yurt içi ve yurt dışında inşaat, proje, mühendislik alanlarında faaliyet gösteren Marmara Yapı A.Ş. halen devam etmekte olan projeleri ile yüzlerce kişiye istihdam sağlıyor. Marmara Konakları'nın lansmanı 8 Ekim Cumartesi günü saat 13:00 de gerçekleşecek.


Beylikdüzü Marmara Konakları 8 Ekim de görücüye çıkıyor!


Web: http://www.marmaraas.com/


projeye sor