Beylikdüzü Westside İstanbul ulaşım!

Beylikdüzü Westside İstanbul ulaşım!


Firma: Şahinler Holding-Mutlu İnşaat

Proje: West Side İstanbul


Beylikdüzü Westside İstanbul ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Satışları devam eden projede daire fiyatları 160 bin TL'den, dükkan fiyatları ise 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Westside İstanbul satılık daire tipleri arasında stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salonlar bulunuyor. Proje Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz  ve Mes İnşaat  imzası ile yükseliyor.


Beylikdüzü Westside İstanbul ulaşım bilgileri haberimizin devamında bulunuyor. Toplam 1.155 adet konuttan meydana gelen projede 166 adet dükkan da yer alıyor.


Teslimlerinin 2017 yılı Mart ayında yapılması planlanan Westside İstanbul Konutları daire fiyatları 160 bin TL'den başlıyor, 650 bin TL'ye kadar ulaşıyor. Projede dükkan fiyatları ise 450 bin TL ile 13 milyon TL arasında değişiyor.


İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen Beylikdüzü Westside projesinde daireler 40 ile 210 metrekare arasında, dükkanlar ise 20 ile 1.323 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı. 


Westside İstabul Evleri 800 araçlık otopark, kamelyalar, 3 adet fitness center, sauna, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, açık/kapalı spor alanları, Türk hamamları, 4 adet açık- 3 adet kapalı yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanlarından oluşuyor. 


Beylikdüzü Westside İstanbul ulaşım: Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul  


Beylikdüzü Westside İstanbul iletişim 

Telefon numarası : (0212) 871 41 02

Web adresi: www.westsideistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor