Biev'de bayram kampanyası başlıyor!

Biev'de bayram kampanyası başlıyor!


Dünya çapında farklı tasarımcılarla oluşturulan özel koleksiyonları ve el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları ile öne çıkan Biev, “mobilya, avize ve ev tekstili” ürünlerinde alışveriş bayramı yaptırıyor.


Dünya çapında farklı tasarımcılarla oluşturulan özel koleksiyonları ve el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları ile öne çıkan Biev, “mobilya, avize ve ev tekstili” ürünlerinde alışveriş bayramı yaptırıyor. Bayram haftası boyunca üç ürün grubunda yüzde 50 indirim ve kasada yüzde 10 indirim fırsatı, tüm Biev mağazalarında…


Bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Biev, dünya çapında birçok tasarımcıyla oluşturulan özel koleksiyonları, el işçiliğiyle şekillendirilmiş mobilyaları, eşsiz aydınlatma, halı ve aksesuarları, A’dan Z’ye tüm ürünleri ile evinizi dekore ederken en büyük yardımcınız oluyor. Keyifle oluşturulacak evlerinizde farklı stillere uygun alternatifler de bulabileceğiniz Biev’in büyük indirimi internet sitesinde de geçerli olup, www.biev.com.tr üzerinden verilen tüm siparişler evinize kadar ulaştırılıyor. Bayram hediyesi niyetine mobilya, avize ve ev tekstili ürünlerinde Biev’in sunduğu yüzde 50 indirim ve kasada yüzde 10 indirim ile evinizi dekore etme fırsatını kaçırmayın.