Bilkent Nazende'de 895 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

Bilkent Nazende'de 895 bin TL'ye 2+1! Yeni proje! Bilkent Nazende'de 895 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

Firma: Rast İnşaat

RAST Grup ve MİMMAR ortaklığıyla inşa edilen Bilkent Nazende projesi tanıtıldı. Projede teslimlerin 2021 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor.RAST İnşaat ve MİMMAR ortaklığında hayata geçirilen Bilkent Nazende Projesi tanıtıldı. Toplam 120 bin 159 metrekarelik alanda yükselen proje mimarisi ile de katılımcılardan tam not aldı. 

Projenin açılışında konuşan  Rast İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, Bilkent’in en yeşil projesini Ankaralılar ile bir araya getirmek nedeniyle dolayı duyduğu memnuniyeti anlattı.

 

Yeşilin tüm tonlarının bir araya getirdiği Ankara’nın en gözde lokasyonunda hayata geçiren Bilkent Nazende eşsiz bir atmosferde yaşam olanağı sunuyor. Ev içinde ev fikrinden yola çıkılıp inşa edilen Bilkent Nazende, sosyal olanakları ile de kalıcı bir konfor sunuyor. Manzaraya hakim balkonları ile hayal edilenin ötesinde yaşam fırsatı sağlayan proje 53 metrekare balkonu ile kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor.

 

Büyüleyici peyzajı ile Ankara’nın çehresi değişiyor

Toplam 120 bin 159 metrekarelik alanda yükselen projede daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1, 6+1 dubleks olarak tasarlandı. Her zevke uygun konut tipi sağlayan projede, toplam 315 konut yer alıyor. 14 bin 915 metrekare peyzaj alanıyla yeşili doyasıya sağlanan Nazende'nin ortak kullanım aları arasında iç avlusu, dinlenme-eğlenme ve zaman geçirme aktiviteleri sunuluyor.

 

Sosyal yaşam ayağınızın altında

Sosyal yaşam dinamiklerini canlı tutan projede, kapalı sosyal tesis alanları yer alıyor. Yüzme havuzu, sauna, fitness center, vitamin kafe, parti odası, sinema, basket sahası, müzik odası, oyun odası fırsatları da konut sahipleri ile bir araya getiriyor. 

Bilkent Nazende projesinde teslimlerin 2021 Nisan’da gerçekleşmesi planlanıyor. Projede dairelerin fiyatları ise 895 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İletişim
Adres: 1637. Cadde No: 16 Bilkent/Ankara
Tel: 444 95 71
Web: www.bilkentazende.com