Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1!

Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1! Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1!

Bizim Evler Güzelce, 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor. Deniz manzarasına sahip Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1 daire sahibi olabilmek mümkün.15.000 konut ile binlerce aileye yüksek standartlarda yaşam sunan ve markalı konut projelerine öncülük eden İhlas Yapı, Bizim Evler Güzelce projesinde lansman öncesi avantajlı satışları başlattı. Firma, İstanbul’un özellikli bölgelerinden Büyükçekmece’de ‘Bizim Evler Güzelce’ projesini hayata geçiriyor.

 

Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce, toplam 92 bin 293 metrekare arsa üzerinde 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.

 

Deniz manzarasına sahip Bizim Evler Güzelce'de 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. Gözde yatırım aracı olarak dikkat çeken Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor. Kredili alımlarda ise 60 ay 0.69 vade oranıyla ödeme seçeneği yatırımcılara sunuluyor.

 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.  Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında yükseliyor.

 

60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de,2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescid, çok maksatlı salon ve kreş projede yer alıyor.

 

 

 

Tel: 444 18 27 

Web: http://www.bizimevler.com.tr/landing_page/guzelce/