Bin TL'den başlayan fiyatlarla arsa almak hayal değil!

Bin TL'den başlayan fiyatlarla arsa almak hayal değil! Bin TL'den başlayan fiyatlarla arsa almak hayal değil!

Ekspertiz raporlu gayrimenkulleri ciddi alıcılarla buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapucom, bin TL açılış fiyatıyla açık artırmada satışa sunacağı tapularla kazandırmaya devam edecek. 

Açık artırma modeli ile alıcı adayları, ciddi tekliflerini Tapucom üzerinden satıcıya iletebilecek. Gelen teklifleri değerlendiren satıcı, teklifi kabul etmesi durumunda hızla tapu devri aşamasına geçecek. Açık artırma, 21 Aralık Cuma 9.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kurulduğu günden bu yana geliştirmiş olduğu platform ve teknoloji sayesinde kurumsal satıcıların ekspertiz raporlu gayrimenkullerini hızla nakde çevirmesini sağlayan Tapucom bin TL başlangıç fiyatıyla satışa sunacağı arsalar ile hem alıcıya hem de satıcıya kazandırmaya hazır.

Tapucom, gayrimenkul alıcılarına “alırken kazanacakları” fırsatlar sunmaya devam ediyor. Alıcıların avantajlı seviyelerdetapulara ulaşmasını sağlayan sistem, satıcıların da tapularını “hızlı ve şeffaf” bir şekilde nakde çevirmesini sağlıyor.


Açık artırma ile bin TL’ye bile arsa almak mümkün

21 Aralık 9.00’da başlayıp 18.00’de sona erecek açık artırmada piyasa fiyatının çok daha altındaki tapulara sahip olunabileceğini söyleyen Tapucom kurucu ortağı Emre Erşahin, “Türkiye’nin dörtbir yanındaki tapuları alıcılarıyla buluşturmaya devam ediyoruz, açık artırma ile satışa sunacağımız arsaları, piyasa fiyatının oldukça altında bir rakam olan 1.000 TL’den satışa çıkarıyoruz, alıcılara ‘alırken kazanacakları’ fırsatları sunmaya devam edeceğiz” diyor.