Birevim’den 6 ayda 1 milyar liranın üzerinde teslimat!

Birevim’den 6 ayda 1 milyar liranın üzerinde teslimat!Tasarruf finansmanı sektörü firmaları arasında yer alan Birevim, yaptığı resmi açıklamada, 2021 yılı Ocak-Haziran döneminde 9 bin 516 adet teslimat gerçekleştirdiğini duyurdu.


Konut teslimatlarına hız kesmeden devam eden Birevim, 2021 yılı Ocak-Haziran döneminde toplamda 9 bin 516 adet teslimat gerçekleştirdi ve bu teslimatlarla toplamda 1,1 milyar liralık teslimat tutarına ulaşmış oldu. Beş sene gibi kısa bir zamanda sektöre ivme kazandıran Birevim, büyümesine devam etti.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Birevim Genel Müdürü Av. Mahir Orak, “2021’in ilk altı aylık döneminde 9 bin 516 adet teslimat gerçekleştirerek ülke ekonomimize 1,1 milyar TL katkı sağladık. Bundan yaklaşık beş yıl önce ayda 5-6 bin kişiye ulaşan sektör, Birevim’le birlikte ayda ortalama 30 bin kişiye ulaşmaya başladı. Lider marka olarak her yıl en az iki kat, toplamda ise neredeyse yedi kat sektörümüzün büyümesine vesile olduk. Bugüne kadar teslimatını gerçekleştirdiğimiz 38 bin tasarruf planı ile ekonomimize 3,5 milyar TL katkı sağladık” diye konuştu.

Birevim’den 6 ayda 1 milyar liranın üzerinde teslimat!

Mahir Orak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “3 bin 317 tasarruf sahibimiz hayallerindeki ilk eve,  4 bin 9 tasarruf sahibimiz de hayallerindeki ilk taşıta kavuştu. Ev ve araç sahibi olmak hemen herkesin en büyük hayallerinden biri ve buna vesile olmak bizi gururlandırıyor. Başarılarımızda müşteri güvenini temel alan kurumsal ilkelerimiz ve bu alanda hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalar yer alıyor 2 bine yakın çalışanımızla 110 şubede hizmet veriyoruz. Sektörünün şube ağı ve çalışan sayısı olarak lider markasıyız. Genel müdürlükten şubelerimize ve çağrı merkezlerimize uzanan hizmet ağında tüm tasarruf sahiplerimize uçtan uca hizmet götürmeye devam edeceğiz” 

Mahir Orak: Tasarruf finansman sektörü itibar kazandı!