Birevim'e uluslararası alanda 4 ödül birden!

Birevim'e uluslararası alanda 4 ödül birden! Birevim'e uluslararası alanda 4 ödül birden!

Stevie Ödülleri, 23 Şubat Cuma günü Las Vegas’ta yapıldı.‘Stevie Ödülleri’ töreninde Birevim yine başarısını tescillemiş oldu..


Uluslararası standartlarda dünyanın pek çok ülkesinden başarılı kuruluşların yarıştığı, 2002 yılından bu yana verilen ve dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alan Stevie Ödülleri, 23 Şubat Cuma günü Las Vegas’ta yapıldı.

23 Şubat 2018’de Las Vegas’ta düzenlenen ‘Stevie Ödülleri’ töreninde Birevim yine başarısını tescillemiş oldu. 60 ülkeden binlerce başvurunun yapıldığı törende Birevim; iki altın, bir gümüş ve bir de bronz ödüle layık görüldü.

2018 Stevie Ödüllerine 60 ülkeden 2500'den fazla başvuru geldi. Stevie ödüllerinin görkemli gala gecesinde ödüller sahiplerini bulurken, Birevim iki altın, bir gümüş ve bir de bronz ödül aldı. Birevim; yılın satış ayrıcalığı ve yılın pazarlama programı kategorilerinde altın ödüle layık görülürken, başarılı müşteri hizmetleri kategorisinde gümüş ödüle, yılın inovasyonu kategorisinde de bronz ödüle layık görüldü.

Birevim 2017 yılında aldığı altın kalite ödülünün yanında, bu dört yeni ödülle birlikte kalitesini, başarısını ve yenilikçi bakış açısını bir kez daha tescilledi.

Ödüle ilişkin duygu ve düşüncelerini dile getiren Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Bu ödülleri tüm Birevim çalışanları adına alıyoruz, Birevim çalışanlarına ve müşterilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.