Bizim Toptan’dan Pendik Marinturk AVM’ye yeni mağaza!

Bizim Toptan’dan Pendik Marinturk AVM’ye yeni mağaza! Bizim Toptan’dan Pendik Marinturk AVM’ye yeni mağaza!

Bizim Toptan, Pendik Marinturk AVM’de müşterilerini birçok yenilikle buluşturduğu, genel konseptinin dışında yeni mağazasını hizmete açtı. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Organize toptan ticaret sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük ve en yaygın şirketi Bizim Toptan,12 Mayıs Cumartesi günü Pendik Marinturk AVM’de açtığı mağazasıyla müşterilerini yeni bir konseptle tanıştırdı. 

Bizim Toptan, bu mağazayla ilk kez hem bir AVM’de hem de marinada hizmet vermeye başladı ve geleneksel müşteri portföyü dışında AVM ziyaretçilerinin ve marinada yer alan teknelerin de ihtiyaçlarına çözüm sunar hale geldi.

Pendik Marinturk AVM’de açılan yeni mağazada ev dışı tüketime yönelik meyve ve sebze için ayrı bir soğuk satış alanı, et ürünlerinde paketli ve MAP (özel paketli taze ürünler) ürünlerin tüketiciyle buluşacağı arındırılmış bir satış alanı yer alıyor. 

“Yeni mağazamız diğerlerine rol modeli olacak”

Bizim Toptan Satış Direktörü Tarık Duvan yeni mağaza hakkında şöyle konuştu: “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz satışlardan elde ettiğimiz tecrübe ve yeni ürün portföyümüzle Bizim Toptan müşterisi olma potansiyeline sahip 4.000 noktayla açılış öncesi bire bir iletişime geçtik. Bu çalışmalarla potansiyel müşterileri Bizim Toptan müşterisi yapmak için aksiyonlar aldık. Yeni konsept mağazamızın ilerleyen dönemlerde Bizim Toptan ailesine rol model olabilecek bir işleyişte olacağına inanıyorum. Geleneksel ve ev dışı tüketim kanalının tüm ihtiyaçlarını bir arada barındırmaya bu yeni konseptimizle devam edeceğiz.”

pus