Bizimtepe Aydos Residence satılık!

Bizimtepe Aydos Residence satılık! Bizimtepe Aydos Residence satılık!

Firma: Halk GYO-Vakıf GYO

Proje: Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos Residence satılık daire alanları minimum 124 metrekare olarak tasarlandı. Teslimlerin 2017 yılının son çeyreğinde yapılacağı projede çeşitli sosyal imkanlar sunuluyor.Bizimtepe Aydos Residence satılık ev tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje 13 katlı 17 blok halinde inşa ediliyor. 


95 bin metrekare arsa alanına sahip Aydos Bizimtepe Konutları için yüzde 5 peşinde; yüzde 20'lik kısım 2 yıl sonra ödeniyor ve kalan tutar için banka kredisiyle vade uygulanıyor. 


Bizimtepe Aydos Evleri İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de, Vakıf GYO ve Halk GYO tarafından hayata geçiriliyor. Projenin Kasım 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 


Bizimtepe Aydos Residence satılık konut fiyatları 2+1'lerde 440 bin TL ile 557 bin TL, 3+1'lerde 535 bin TL ile 700 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 


Samandıra Aydos Bizimtepe'nin sosyal alanları; hobi bahçeleri, ticari birimler, özel anaokulu, çardaklar, koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çim amfiler ve süs havuzlarından oluşuyor. 


Samandıra  Bizimtepe Aydos  ulaşım: Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No : 3/A/1 Sancaktepe - İstanbul


Aydos Bizimtepe satış ofisi 

Telefon: 0216 600 10 00

Web: http://www.halkgyo.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor