Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları!

Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları! Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları!

Firma: Halk GYO-Vakıf GYO

Proje: Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları 456 bin TL'den başlıyor. Halk - Vakıf GYO imzası ile inşa edilen projenin 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.


Bizimtepe Aydos Konutları 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen proje 1.037 adet daireden meydana geliyor. 


Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları kat ve cephelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 95 bin metrekare arsa alanına sahip proje 13 katlı 17 blok halinde yükseliyor. 


Samandıra Aydos Bizimtepe'de çardaklar, çocuk oyun alanları, süs havuzları, çim amfiler, özel anaokulu,  ticari birimler, bisiklet ve koşu parkurları, hobi bahçeleri gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. 


Kasım 2017 tarihinde teslim edilmesi öngörülen  Bizimtepe Aydos  Residence'de konutlar 88 metrekare - 191 metrekare büyüklükte tasarlandı. 


Bizimtepe Aydos satılık ev fiyatları 2+1 dairelerde 456 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen projede yüzde 25 peşinde, kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor ve yüzde 15 indirim uygulanıyor. 

16 soruda Bizimtepe Aydos Projesi!


Telefon: 444 77 74

Web: http://www.halkgyo.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor