Çukurova Balkon

Bizimtepe Aydos'ta depolu iş yeri 1.800 TL'ye kiraya verildi!

Bizimtepe Aydos'ta depolu iş yeri 1.800 TL'ye kiraya verildi! Bizimtepe Aydos'ta depolu iş yeri 1.800 TL'ye kiraya verildi!

Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alan depolu iş yeri niteliğindeki gayrimenkul, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren, aylık 1.800 TL+KDV bedel ile bir gerçek kişiye  kiralandı...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) ticari gayrimenkulün kiraya verilmesi hakkında açıklama yaptı.

Halk GYO - Vakıf GYO Adi Ortaklığı ile hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alan depolu iş yeri niteliğindeki gayrimenkul, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren, aylık 1.800 TL+KDV bedel ile bir gerçek kişiye Halk GYO A.Ş. ile müşterek olarak kiralandı. Kira sözleşmesi 3 yıllık süre için olup, yeni dönem kira artışının, her yıl Mayıs ayında, 12 aylık ortalaması oranında uygulanmasına karar verildi.

Vakıf GYO'nun KAP açıklaması: 
Halk GYO - Vakıf GYO Adi Ortaklığı (%50-%50) ile hayata geçen Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alan depolu işyeri niteliğindeki gayrimenkul, 01.06.2019 tarihinden itibaren, aylık 1.800.-TL+KDV bedel ile bir gerçek kişiye Halk GYO A.Ş. ile müşterek olarak kiralanmıştır. Kira sözleşmesi 3 yıllık süre için olup, yeni dönem (yıllık) kira artışının, her yıl Mayıs ayında, 12 aylık (TÜFE+ÜFE) ortalaması oranında uygulanmasına karar verilmiştir.