Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları!

Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları! Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları!

Firma: Metal Yapı Konut

Proje: Blue Lake

Blue Lake Küçükçekmece projesinde 1+0’dan 4+1 dublekse kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. İşte, Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları...


Metal Yapı Konut A.Ş. bünyesindeki Karmen Yapı tarafından  İstanbul Avrupa Yakası’nda Küçükçekmece’de hayata geçirilen  Blue Lake  projesi toplamda 788 daire, 2 blokta 22 ticari üniteden meydana geliyor. 


8 blok olarak yükselen Küçükçekmece Blue Lake projesinde 1+0’dan 4+1 dublekse kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor. Blue Lake'teki dairelerin alanları  60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor. 


Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları!

Blue Lake Küçükçekmece satılık daire fiyatları 179 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede dolar kuru sabitlendi ve ödemeler TL üzerinden yapılıyor.


Küçükçekmece Blue Lake projesinde  yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan bedel için 60 ay vade ve 0 faizli ödemeler yapılabiliyor. 


2017 Ekim ayında daire teslimleri gerçekleşecek olan Blue Lake Küçükçekmece'de a yürüyüş parkurları, hobi alanları, çok amaçlı spor salonları, oyun alanları ve dinlenme alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor. 


Blue Lake adres: 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece - İstanbul


Blue Lake iletişim

Tel: 444 8 128

Web: http://www.bluelake.com.tr/

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com
projeye sor