Blueplanet Kurtköy'de tatil keyfinde bir yaşam sizleri bekliyor!

Blueplanet Kurtköy'de tatil keyfinde bir yaşam sizleri bekliyor! Blueplanet Kurtköy'de tatil keyfinde bir yaşam sizleri bekliyor!

Firma: Şenkaya İnşaat

Proje: Blue Planet Kurtköy

Daire fiyatlarının 228 bin 301 TL'den başlangıç gösterdiği Blueplanet projesinde şirket bünyesinde yüzde 10 oranında peşinat sonrasında teslimde öde modeli uygulanırken banka kredisi de yapılıyor.
BLUEPLANET KAMPANYA VE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZBlueplanet projesi Anadolu Yakası'nda Kurtköy'de inşa ediliyor.  Şenkaya İnşaat  tarafından yükselen Blueplanet projesinde 4 blok ve 254 konut yer alıyor. 


Blueplanet projesinde yer alan dairelerin alanları 52,31 metrekare ile 233,51 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projenin toplam alanı 10 bin metrekare. Yüzde 70'i yeşil alandan meydana gelen Blueplanet projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklılık gösteren bahçe katından teraslılara kadar çeşitlendiriliyor. 


Teslimlerin 2015 yılının Aralık ayında yapılacağı Blueplanet projesinin sosyal alanlarında Bluekids, Bluepool, Bluepark, Bluefitness ve Bluecafe kısımları yer alıyor. 


Daire fiyatlarının 228 bin 301 TL'den başlangıç gösterdiği Blueplanet projesinde tapu teslimleri hemen yapılıyor. İş Bankası ile Blueplanet projesine özel konut kredisi sağlıyor. 

Yüzde 25'lik peşinat ödemesi sonrasında banka kredisi ile ödeme yapılıyor. Şirket bünyesinde de yüzde 10 oranında peşinat sonrasında teslimde öde modeli uygulanıyor. 

 

Blueplanet nerede?

Avrupa ve Anadolu yakası bağlantı yolları üzerinde, 

Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı ve teknolojinin kalbi olacak Teknopark’a sadece 5 dakika mesafede, 

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Viaport AVM’ye 1 km, 

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarının kampüslerine 10 dakika mesafede yer alıyor.

 

Blueplanet adres: Yenişehir Mah. Millet Caddesi Menekşe Sokak No: 1 Kurtköy/Pendik/İstanbul projeye sor