28 / 05 / 2022

Boyner, Kuzu Effect AVM'de mağaza açtı!

Boyner, Kuzu Effect AVM'de mağaza açtı!

Boyner, Ankara'nın yaşam merkezi olan Kuzu Effect AVM'de 10. Boyner Sports mağazasını açtı.Boyner, başkent Ankara'nın yeni yaşam merkezi olan Kuzu Effect AVM'de sadece spor giyim ürünlerinin satıldığı 10. Boyner Sports mağazasını hizmete açtı.

Boyner'in yaptığı açıklamaya göre, hizmete açılan Boyner Sports mağazasında kadın, erkek ve çocuklar için dünyaca ünlü spor giyim markaları ile Türkiye'nin sevilen markalarından yüzlerce seçenek başkentli sporseverlerin beğenisine sunuldu.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre,  Ankara  Kuzu Effect AVM'de 869 metrekarelik bir alanda hizmet veren Boyner Sports mağazasında koşudan futbola, basketboldan tenise kadar farklı spor branşlarına yönelik dünyaca ünlü markaların ürün seçenekleri bulunuyor.

Kuzu Effect Boyner Sports mağazasında farklı markalardan sneaker, şort, tayt, tişört, eşofman, sportif üst ve spor aksesuarların yanında geniş bir jean koleksiyonu da mevcut.

Boyner, gelecek dönemlerde de spor giyim kategorisini genişletmeye ve yeni nesil mağazacılık anlayışıyla müşterilerine farklı deneyim ve ayrıcalık sunmayı sürdürecek.